Azjatyckie Spa

James Cabelas
to niezwykły terapeuta z Filipin,którego dar uzdrawiania zauważalny jest już po przekroczeniu progu gabinetu. Emanuje od niego ciepło, dobroć, niesamowity spokój, skromność i przede wszystkim pokora.James Cabelas uzdrawia na poziomie ciała fizycznego i eterycznego. Przychodząc do niego na wizytę nie trzeba mówić o swoich dolegliwościach, podczas sesji wyczuwa on bowiem nawet te problemy, o których klient nie ma pojęcia. W procesie uzdrawiania nie ogranicza się do jednego organu, lecz podchodzi do klienta holistycznie.James wychowywał się w domu, do którego przybywali chorzy z odległych prowincji, a także z Japonii, Stanów Zjednoczonych i innych krajów. W domu Cabelasów otrzymywali uzdrowienie fizyczne i duchowe.

Pierwszą nauczycielką James’a była jego matka. James doświadczył swojego Daru już w wieku 6 lat. Jako chłopiec uzdrawiał swoich kolegów przynosząc im ulgę w bólach mięśni, gardła, głowy, żołądka, a także w poważniejszych dolegliwościach.

Czując ogromną wdzięczność za otrzymany od Boga Dar, James systematycznie rozwijał swoje umiejętności. Podjął naukę na kierunku medycyny alternatywnej i fizjoterapii, ukończył Kurs Paramedyczny w Azjatyckim Instytucie Fundacji Paramedycznej w Pasay oraz Kurs Alternatywnej Fizjoterapii w Instytucie Paramedycznym MERIDIAN w Baguio City na Filipinach. Przez 7 lat uczył się technik akupunktury w Chinach, a także technik leczenia naturalnego w Korei.

Przez 11 lat pracował w szpitalu w Chinach, a następnie przez lata praktykował równolegle i w szpitalu filipińskim i w swojej klinice.

Zabiegi wykonywane przez James’a:

• autorski relaksujący masaż filipiński
• akupunktura i elekroakupunktura ciała
• akupunktura ucha
• masaż przywracający harmonię miłości dla par
• uzdrawiająca terapia filipińska.

James Cabelas pomaga między innymi przy:

• bólach kręgosłupa
• nerwobólach
• migrenach
• zaburzeniach układu trawiennego
• nadwadze
• zaburzeniach układu krążenia
• schorzeniach neurologicznych
• nałogach.

Z pomocy filipińskiego terapeuty korzystają znani artyści i celebryci,ale także lekarze,którzy sami dla siebie nie znajdują sposobu uleczenia metodami konwencjonalnymi.

Akupunktura
Celem akupunktury jest skorygowanie istniejącej nierównowagi fizycznej i psychicznej, a w efekcie przywrócenie wewnętrznej harmonii. Siła witalna człowieka warunkująca zdrowe i długie życie przepływa z jednego organu do drugiego specjalnymi kanałami zwanymi meridianami. Ta życiowa energia musi płynąć swobodnie, bez żadnych przeszkód, z odpowiednią siłą i wartością. Każda przeszkoda w przepływie energii oznacza chorobę. Akupunktura wykonywana przez Jamesa Cabelasa usuwa wszelkie blokady i zaburzenia przepływu energii. Podczas wykonywanego zabiegu klient nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Wkłuwanie igieł jest całkowicie bezbolesne. W terapii elektroakupunktury uzdrowiciel stosuje dodatkowe wzmacnianie, które sprawia, że już po jednym zabiegu odczuwalna jest znaczna poprawa samopoczucia, a nawet całkowite ustąpienie dolegliwości.

Terapia filipińska
Terapia filipińska, którą stosuje James Cabelas to połączenie tradycyjnego masażu z niezwykłym rytuałem dotyku energetycznego. Najważniejsza część rytuału jest niewidzialna dla oczu pacjenta i odbywa się na poziomie głębszych warstw energetycznych organizmu. Poprzez uzdrowienie ciała eterycznego inicjowany jest dalszy proces uzdrowienia na poziomie ciała fizycznego. Wszystko odbywa się w atmosferze ciepła, poczucia bezpieczeństwa, zaufania, miłości i dobroci, z piękną, kojącą muzyką w tle.