Dla przyszłych mam

Floating jest wysoce rekomendowany dla kobiet w ciąży, ponieważ stanowi bezpieczny i efektywny sposób wspierania organizmu w okresie wzmożonego wysiłku.

Przyszła mama może łatwo skorzystać z kąpieli i poczuć ogromną ulgę. W trakcie sesji rozluźnia się całe ciało. Dajemy mu odpocząć od wszystkich obciążeń.

Głęboki relaks

w stanie nieważkości

Dzięki temu, że woda płytko wypełnia zbiornik, kąpiel w nim jest w pełni bezpieczna. Wodę tą wypełnia sól Epsom w wadze ponad 600 kilogramów. Ciało pozostaje w zawieszeniu, a skóra chłonie minerały. Samo wrażenie nieważkości łagodzi stres, co dla kobiet w ciąży jest wprost idealne. Pomaga pozbyć się uczucia ciężkości i bólu pleców oraz stóp. Gdy osiągamy głęboki relaks, unosząc się na wodzie, mózg ma szansę wejść w stan theta, który sprawia, że myśli stają się bardziej przejrzyste i kreatywne oraz wytworzą się endorfiny – hormony szczęścia.

Wyobraź sobie godzinę wyłącznie dla siebie. Odpoczywasz w ciepłej wodzie. Delikatna muzyka koi twoje zmysły, a myśli koncentrują się tylko na tobie i dziecku. Po prostu połóż się na plecach, zamknij oczy i wyobraź sobie siebie w zupełnie innym miejscu. Z dala od problemów i trosk. Frunącą w kosmosie bądź unoszącą się ponad ciepłym piaskiem któregoś z wymarzonych ciepłych krajów. Uczucie nieważkości jest niesamowite. Świadomość napięć odpływających z całego ciała i kompletne, całościowe odprężenie. Unosząc się na wodzie w całkowitym skupieniu, można poczuć jeszcze silniejszą więź z dzieckiem. Poczucie radości i głębokiego spokoju.

Relacje mam, które korzystały z floatingu

Chwilę potrwało, zanim się odprężyłam, lecz kiedy już się to stało, poczułam, jakbym była w półśnie. Ból pleców złagodniał, a ja poczułam się bardzo wyluzowana, nawet wtedy, gdy później walczyłam z godziną szczytu.

-Zuza, 34. tydzień

Gdy po raz pierwszy usłyszałam o floatingu, pomyślałam: co to w ogóle jest? Po kilku sesjach poczułam, że to chyba najlepszy sposób na bezpieczny relaks w moim stanie.

-Pani Dorota, 22. tydzień

„Unoszenie się jest naprawdę warte każdych pieniędzy…”

Dzięki temu, że zbiornik jest płytko wypełniony wodą, kąpiel w nim jest w pełni bezpieczna. Wodę tą wypełnia sól Epsom w wasze ponad 600 kilogramów. Ciało pozostaje w zawieszeniu, a skóra chłonie minerały. Samo wrażenie nieważkości łagodzi stres, co dla kobiet w ciąży jest wprost idealne. Pomaga pozbyć się uczucia ciężkości i bólu pleców oraz stóp. Gdy osiągamy głęboki relaks unosząc się na wodzie mózg ma szansę wejść w stan theta, który sprawia, że myśli stają się bardziej przejrzyste i kreatywne oraz wytworzą się endorfiny – hormony szczęścia.

Wyobraź sobie godzinę wyłącznie dla siebie. Odpoczywasz w ciepłej wodzie. Delikatna muzyka koi twoje zmysły, a myśli koncentrują się tylko na tobie i Dziecku. Po prostu połóż się na plecach, zamknij oczy i wyobraź sobie siebie w zupełnie innym miejscu. Z dala od problemów i trosk. Frunąc w kosmosie, bądź unosząc ponad ciepłym piaskiem któregoś z wymarzonych ciepłych krajów. Odczucie nieważkości jest niesamowite. Świadomość napięć odpływających z całego ciała i kompletne, całościowe odprężenie. Unosząc się na wodzie w całkowitym skupieniu można poczuć jeszcze silniejszą więź z Dzieckiem. Poczucie radości i głębokiego spokoju.

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj