wtorek, 24 kwietnia 2018
Home Medytacja w kabinach

Czy próbowałeś już technik medytacji w kabinach deprywacyjnych (no gravity)? Medytacja w kabinach do deprywacji sensorycznej

Jest bardzo wiele sposobów medytacji, my nie proponujemy Ci żadnej z nich. Chcemy zaprezentować Ci urządzenie znane od lat 50-tych z zachodnich oraz amerykańskich doniesień. Na poznańskich Plewiskach otworzyliśmy pierwsze w Polsce SPA, posiadające kabiny deprywacyjne. Pomieszczenia te ograniczają ilość bodźców jakie dochodzą do osoby znajdującej się wewnątrz. Komory są bardzo dużej wielkości, także swobodnie możesz stanąć w nich wyprostowanym. Dzięki cieczy o bardzo dużej wyporności ciało nie odczuwa grawitacji - masz wrażenie nieważkości. Dostosowanie temperatury do ciepłoty ciała daje efekt rozpływania się w spokojnych wodach no gravity. Do dyspozycji masz regulator światła, które możesz zgasić w dowolnym momencie.

Jak pokazują badania naukowe kabiny umożliwiają utrzymanie stabilnego stanu "theta" przez dłuższy czas i w szybszym okresie pozwalają na osiągnięcie tego stanu. Stabilny stan "theta" umożliwi Ci jeszcze głębiej i szybciej zbadać obszary umysłu, które nie były do tej porty dostępne i możliwe do zdobycia.

Medytacja w kabinach do No Gravity może być niezapomnianą przygodą.

Dzięki ograniczeniu ilości bodźców oraz przyjemnej naturze sesji no gravity, masz szansę jeszcze lepiej poznać własne "ja". Technika i rodzaj medytacji zależy tylko od Ciebie. Aby osiągać stan theta w kabinie nie potrzebny jest żaden trening. Medytacja w naszym centrum ukaże Ci świat jakiego dotąd nie znałeś. Zapraszamy początkujących jak i ekspertów.