wtorek, 24 kwietnia 2018
Home Gabinet no gravity

RYTUAŁY NA TWARZ
ZABIEGI KLASYCZNEMARINE PURITY - ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY 60 min (130 ZŁ)

Absorbuje nadmiar sebum, bakterie i toksyny, zamyka pory i przyspiesza gojenie. Działa korzystnie na skórę trądzikową, zaskórniki i wykwity. Dezynfekuje i łagodzi. Ma również właściwości oczyszczające, regenerujące i odżywcze. Skóra odzyskuje świeży i zdrowy wygląd, staje się promienna i świetlista. Zabieg połączony masażem.


HYDRA MARINE - ZABIEG NAWADNIAJĄCY 60 min (150 ZŁ)

Zatrzymuje wodę w komórkach i zapewnia optymalne poziom nawodnienia w różnych warstwach skóry oraz na jej powierzchni. Działa odżywczo, przeciwutleniająco i ochronnie. Nadaje skórze miękkość i jedwabistość. Zabieg połączony masażem.


GENTLE MARINE - ZABIEG ŁAGODZĄCY 60 min (170 ZŁ)

Zalecany dla skór wrażliwych oraz takich które potrzebują ukojenia po kąpielach słonecznych, terapiach antybiotykowych czy inwazyjnych zabiegach. Natychmiast usuwa uczucie dyskomfortu. Dostarcza morskich minerałów i pierwiastków śladowych, regeneruje oraz utrzymuje optymalny poziom nawodnienia. Zabieg połączony masażem.RYTUAŁY NA TWARZ
ZABIEGI PRESTIŻOWENUTRI MARINE - ZABIEG ODŻYWCZY 60 min (190 ZŁ)
Przeznaczony dla skóry szarej, pozbawionej życia, zestresowanej i zmęczonej. Odżywia i normalizuje. Działa naprawczo i odbudowuje film hydrolipidowy. Poprawia sprężystość skóry i regeneruje ją, dostarczając morskich minerałów i pierwiastki śladowych. Optymalizuje poziom nawodnienia. Skóra odzyskuje piękny koloryt, odprężenie i komfort. Zabieg połączony masażem.


RADIANCE MARINE - ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY 90 min (230 zł)
Zabieg zalecany jest dla osób ze zmęczoną, pozbawioną blasku i świeżości skórą. Reguluje produkcję melaniny. Zapewnia optymalne poziomy nawodnienia skóry oraz przyjemne uczucie świeżości. Wzmacnia naturalny proces naprawczy tkanki i mechanizmy obronne. Cera staje się jednolita, jasna i promienna. Zabieg połączony masażem.


LIFT MARINE - ZABIEG LIFTINGUJĄCY 90 min (250 zł)
Przeciwzmarszczkowy zabieg ujędrniający i regenerujący dla skór poluźnionych, bez napięcia. Poprawia kontur twarzy, działa błonotwórczo.
Odtruwa i oczyszcza, ponadto likwiduje martwe komórki i stymuluje regenerację tkanek. Remineralizuje i przywraca promienność. Ma działanie ściągające, zwęża pory skóry. W połączeniu z masażem rozświetlającym spektakularnie poprawia kontur twarzy, zapewnia natychmiastowe wygładzenie i napięcie. Zabieg połączony masażem.

 


RYTUAŁY NA TWARZ
ZABIEGI LUKSUSOWE GLOBAL


GLOBAL ANTI-AGING TREATMENT - LUKSUSOWY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY "GLOBAL" 90 min (320 zł)
Stanowi unikatowy sposób na spowolnienie procesu starzenia. Wyciąg z ostryg, któremu towarzyszy kompleks anty-starzeniowy i kolagen morski - stymuluje ATP na poziomie komórek i optymalizuje ich wydajność energetyczną. Przywraca skórze witalność, głęboko odżywia, nawilża i wygładza. Spłyca  zmarszczki, wypełniając je. Działa na biochemiczny mechanizm ich powstawania i moduluje formowanie się linii mimicznych, rozluźniając napięcie twarzy. Zabieg połączony masażem.LUKSUSOWY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY "GLOBAL" NA OKOLICE OCZU 60 min (120 zł)

Zabieg zwiększa "potencjał młodości" skóry, zapobiega zmarszczkom i je redukuje. Zagęszcza i wygładza skórę wokół oczu. Redukuje opuchliznę i ciemne kręgi pod oczami. Stymulując spójność komórkową i syntezę kolagenu, ujędrnia i pomaga utrzymać nawilżenie. Silnie liftinguje i ściąga. Koi i łagodzi podrażnienia wokół oczu.
Zabieg połączony masażem.