Masaże

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych przez nas masaży. Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo relaksacyjnych.

Masaż relaksacyjny

Idealny sposób na zmęczenie fizyczne i psychiczne. Szybkie tempo życia, problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha.

info

Wskazania:

zmęczenie, stres, ból i napięcie mięśniowe

czas: 60 min

cena: 140 zł 

Masaż sportowy

Idealna rozgrzewka przed wysiłkiem oraz sposób na podtrzymanie sprawności fizycznej w okresie przejściowym dla ludzi aktywnych fizycznie. Po masażu mięśnie są dobrze ukrwione i gotowe do podjęcia wysiłku. Dodatkowym atutem jest wspomaganie procesów spalania tkanki tłuszczowej oraz przyrostu mięśni.

info

Wskazania:

osoby aktywne fizycznie, chcące podtrzymać wytrzymałość mięśni nóg i wspomóc procesy spalania tkanki tłuszczowej

czas: 60 min

cena: 140 zł 

Masaż dźwiękiem

Każdy dźwięk odbieramy nie tylko zmysłem słuchu, lecz także całym ciałem, dlatego metoda masażu dźwiękiem, mimo swej delikatności, ma dużą siłę oddziaływania. Do zabiegu, wykonywanego według metody Petera Hessa, używane są specjalnie wyprodukowane misy o określonych tonach. Mają one sprawdzony, dobroczynny wpływ na organizm. Ich wibracja jest przyjemna w odbiorze – przepływa przez tkanki, pobudza do drgań każdą komórkę i reguluje ich pracę.

info

Gongi i Misy, Masaż Tybetański

czas: 40 min

cena: 160 zł 

Adres

ul. Grunwaldzka 519B/6
62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń do nas

(+48) 696 552 552

Email

info@nogravity.eu