Masaże

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych przez nas masaży. Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo relaksacyjnych.

Masaż dla dwojga

Nie ma lepszego prezentu dla ukochanej osoby, niż czas spędzony razem. Spraw drugiej połowie prezent w postaci podwójnego relaksu, na który składa się silnie odprężająca sesja w kabinie floatingowej oraz zabieg relaksacyjny.

Pakiet 1

Dla niej: Floating + Relaksujący Masaż Nabłyszczający z maseczką
Dla niego: Floating + Filipiński Masaż Relaksacyjny

Cena: 610 zł

Pakiet 2

Dla niej: Floating + Pedicure Spa z Masażem Stóp
Dla niego: Floating + Filipiński Masaż Relaksacyjny

Cena: 620 zł

Pakiet 3

Dla niej: Floating + Manicure Japoński
Dla niego: Floating + Masaż Antystresowy z Aromaterapią

Cena: 539 zł

Masaż czterech stron świata

Masaż czterech stron świata łączy w sobie naturalne metody: reiki, masaż polinezyjski, akupresurę, Shiatsu, aromaterapię, a także terapię dźwiękiem mis tybetańskich. Ideą masażu jest umożliwienie swobodnego przepływu energii i uwolnienie całego potencjału osoby poddanej zabiegowi.

Podczas całego spotkania każdy traktowany jest wyjątkowo – masażystka dostosowuje zabieg do indywidualnych potrzeb.

info

Wskazania:

zmęczenie, stres, ból i napięcie mięśniowe.

czas: 90 min

cena: 200 zł 

Lomi – Lomi Nui

Niezwykły hawajski masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Zajmuje się człowiekiem jako całością, włączając w to jego psychikę, emocję i duszę. Głównym celem masażu jest stopniowe uwalnianie od negatywnych skutków stresu – skurczów i napięć z coraz głębszych obszarów ciała.

Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów. Dzięki temu rytuał charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

info

Wskazania:

złe krążenie, stres, depresja, blokady psychiczne.

czas: 60/ 90 min

cena: 140/ 180 zł

Masaż Shiatsu

Shiatsu pochodzi z Japonii, gdzie stanowi oficjalną dziedzinę medycyny. Zabieg odbywa się na macie w luźnym ubraniu przez rozciąganie i naciskanie różnych części ciała. Shiatsu polega na pracy z meridianamii. Pobudza przepływ energii przez meridiany. Jest on istotny, ponieważ każdemu z meridianów przyporządkowany jest określony organ lub funkcja psychiczno-fizycznych organizmu.

info

Wskazania:

narwobóle, napięcie mięśniowe, złe krążenie, stres, bezsenność

czas: 60 min

cena: 130 zł 

Masaż relaksacyjny

Idealny sposób na zmęczenie fizyczne i psychiczne. Szybkie tempo życia, problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha.

info

Wskazania:

zmęczenie, stres, ból i napięcie mięśniowe

czas: 60 min

cena: 140 zł 

Masaż sportowy

Idealna rozgrzewka przed wysiłkiem oraz sposób na podtrzymanie sprawności fizycznej w okresie przejściowym dla ludzi aktywnych fizycznie. Po masażu mięśnie są dobrze ukrwione i gotowe do podjęcia wysiłku. Dodatkowym atutem jest wspomaganie procesów spalania tkanki tłuszczowej oraz przyrostu mięśni.

info

Wskazania:

osoby aktywne fizycznie, chcące podtrzymać wytrzymałość mięśni nóg i wspomóc procesy spalania tkanki tłuszczowej

czas: 60 min

cena: 140 zł 

Masaż dla kobiet w ciąży

Łagodzi ciążowe dolegliwości, takie jak: bóle krzyża, obrzęki (spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie) i żylaki. Poprawia elastyczność skóry i zapobiega powstawaniu rozstępów. Przynosi relaks i ulgę zmęczonym nogom. Rozluźnia mięśnie karku.

Wykonywany jest jedynie w okresie od 4. do 8. miesiąca ciąży za zgodą lekarza prowadzącego.

info

Wskazania:

4-8 miesiąc ciąży

czas: 60 min

cena: 140 zł 

Masaż Peloha

Pochodzi z Australii, jego autorem jest Alan Earle. PeLoHa jest masażem energetycznym, niosącym Pokój, Miłość i Harmonię. Zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, Shiatsu, techniki Bowena, refleksologii, akupresury, polarity, reiki, pracy z czakrami.

Masaż oczyszcza pamięć komórkową ciała z traumy. Udrażnia kanały energetyczne, wzmacnia ciało i duszę.

PeLoHa to niezwykle delikatny, ale silnie działający masaż – stwarza przestrzeń do samouzdrawiania organizmu, daje poczucie bezpieczeństwa, otwiera na radość.

Brak przeciwwskazań do jego wykonywania. Jest polecany wszystkim (również dzieciom, kobietom w ciąży, niepełnosprawnym). W stanach uniemożliwiających dotyk wykonuje się masaż energetyczny.

Podczas masażu pacjenci odczuwają błogostan, a po zabiegu niezwykłą lekkość, złagodzenie napięcia, bólu, lęków czy objawów depresji. Poprawia się jakość snu, samopoczucie, zwiększa pewność siebie i otwartość na zmiany.

info

Wskazania:

złe krążenie, stres, depresja, blokady psychiczne

czas: 70 min + 10 min relaksu

cena: 160 zł 

Masaż dźwiękiem

Każdy dźwięk odbieramy nie tylko zmysłem słuchu, lecz także całym ciałem, dlatego metoda masażu dźwiękiem, mimo swej delikatności, ma dużą siłę oddziaływania. Do zabiegu, wykonywanego według metody Petera Hessa, używane są specjalnie wyprodukowane misy o określonych tonach. Mają one sprawdzony, dobroczynny wpływ na organizm. Ich wibracja jest przyjemna w odbiorze – przepływa przez tkanki, pobudza do drgań każdą komórkę i reguluje ich pracę.

info

Gongi i Misy, Masaż Tybetański

czas: 40 min

cena: 160 zł 

Adres

ul. Grunwaldzka 519 B 3/IIp
62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń do nas

(+48) 696 552 552

Email

info@nogravity.eu