O Nas

No Gravity powstało w 2006 roku pod wpływem zauroczenia floatingiem. Poczucie braku grawitacji było dla nas niczym spełnienie dziecięcych snów o lataniu. Zapragnęliśmy dać Poznaniakom możliwość doświadczenia tego uczucia. Przed nami nie oferowało tego żadne spa w Poznaniu ani okolicach. Korzyści, które do dziś odkrywają kolejni terapeuci i trenerzy tylko pogłębiają fascynację zjawiskiem i naszą wiarę w prawdziwą potrzebę propagowania floatingu w Polsce. Cieszymy się, że od lat nasze kabiny goszczą kolejne rzesze ludzi i choć nie są już takim novum, jak na początku, to wciąż czujemy się jednymi z głównych ambasadorów tej niezwykłej usługi. Cały czas poszerzamy ofertę naszego spa. Poznań to miejsce ciągłego rozwoju, które potrzebuje efektywnych metod, dlatego cieszymy się, że od lat udaje nam się spełniać potrzeby tego wspaniałego miasta.

Deprywacja sensoryczna

Krótkotrwała deprywacja sensoryczna pomaga osiągnąć stan theta. To intensywny, efektywny relaks, który zachodzi na przykład w czasie medytacji. Intensywny wypoczynek, który uodparnia na stres i wspomaga rehabilitację. No Gravity to jedno z pierwszych w Polsce, opartych na floatingu centrów spa. Poznań, jako miasto biznesu, potrzebuje efektywnych, kompleksowych rozwiązań, które wspierają odporność na stres. Relaksacja i rehabilitacja, którym służą kabiny floatingowe, doskonale odpowiadają wymogom zapracowanych ludzi. Jednogodzinna sesja odpowiada nawet trzem godzinom snu. Działa korzystnie na koncentrację i sprzyja kreatywności. Biznesmani cenią floating jako doskonały sposób na wyciszenie i skupienie. W stanie theta często podejmują istotne decyzje i rozwiązują najbardziej nurtujące problemy.

Lokalizacja

Aby możliwa była deprywacja sensoryczna, nasze kabiny umieściliśmy z dala od ruchliwego centrum. Na naszą lokalizację wybraliśmy miasteczko graniczące z Poznaniem i stanowiące jego peryferia – Plewiska. Spa ulokowane w takim miejscu posiada wolne miejsca parkingowe. To ważne dla osób, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.

No Gravity jako jedno z pierwszych centrów spa wykorzystuje floating. Plewiska znajdują się na przedłużeniu jednej z głównych ulic Poznania, co ułatwia dojazd.

Nasz zespół

Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Wielu naszych gości ceni sobie zróżnicowany wachlarz usług oferowany przez specjalistów, jakich nie proponuje żadne spa w Poznaniu. Nieustannie znajdujemy i zapraszamy do współpracy nowe osoby, które pomagają ludziom na całym świecie. Dlatego pozwalamy sobie określać się jako Natural Healing Spa, czyli spa lecznicze. Nie używamy sformułowania medyczne spa, ponieważ współczesna medycyna wielu osobom kojarzy się z farmacją. Dla nas liczy się to, co leczy w zgodzie z naturą. Warto co jakiś czas sprawdzać, kto w danym okresie odwiedza Poznań. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo-relaksacyjnych. Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych naszych specjalistów:

Natalia Poliszczuk

Pochodzi z Ukrainy, od kilkunastu lat pomaga ludziom. W pracy łączy przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiedzę ludowych znachorek z wykształceniem medycznym. Przychodzą do niej osoby cierpiące na najróżniejsze schorzenia: problemy z układem krążenia, chorobami kości, przewlekłymi stanami bólowymi, migreną, depresją, nerwicą, bezsennością. Zdarza się, że już po jednej wizycie pacjent odzyskuje siły i radość życia. Natalia łączy różnorodne terapie relaksacyjne z medyczną wiedzą, dzięki której jej masaże to nie tylko relaks, ale też zdrowie.

Natali Golournaya

Jej misją jest sprawiać, by ludzie stawali się piękniejsi i zdrowsi. Osiąga to korzystając tylko i wyłącznie z naturalnych kosmetyków i poprzez masaże Asahi. Stosuje głównie kosmetyki uznanej francuskiej marki De Saint Malo i niemieckiej KleoDerma. Lubi sięgać po elementy kosmetyki naturalnej, na przykład prawdziwy miód przy zabiegach na ciało. Skuteczność zawdzięcza holistycznemu podejściu. Często doradza w kwestii zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia. Lubi pracować nie tylko z twarzą, ale także z resztą ciała. Dzięki temu efekty jej zabiegów trwają dłużej i są znacznie mocniejsze. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i poświęca mu całą swoją uwagę. Specjalizuje się w masażu limfodrenażnym dla kobiet w ciąży.

James Aswigue Cabelas

Pochodzi z miasteczka Sagada na Filipinach. Jego rodzice należeli do Igorotów, którzy od wielu lat praktykowali naturalne metody uzdrawiania. Ukończył m.in. kurs w Azjatyckim Instytucie Fundacji Paramedycznej w Pasay oraz alternatywną terapię fizyczną w Instytucie Paramedycznym MERIDIAN w Baguio City na Filipinach. Przez dwa lata szkolił się z technik leczenia naturalnego w Korei. Obecnie łączy te umiejętności i talent podczas sesji leczniczych. James jest także utalentowanym masażystą. Wykorzystuje głównie techniki zróżnicowanego masażu szwedzkiego.

Iwona Kubiak

Zdrowy styl życia interesuje ją, odkąd pamięta. Jej wiedza to efekt wieloletniej pasji i zamiłowania do natury oraz życiowej harmonii. Ukończyła Akademię Feng-Shui i Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, a także I i II stopień Reiki, Studium Psychologii i Psychoterapii. Na swoim koncie ma również Studium Kosmetyczne, wiele kursów masażu czy warsztaty Recall Healing. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa.

Edward Muizenyk

Pochodzi z Łotwy, od 20 lat mieszka w Polsce. Jest wybitnym uzdrowicielem, dyplomowanym bioenergosugestologiem wyższej kategorii. Uzdrawia za pomocą niespotykanie mocnego pola energii. Wypracował własny sposób diagnozowania, oparty na widzeniu chorych narządów w trakcie skanowania ich trzecim okiem. Metodę ta określa się jako „operacja bez skalpela”. Uruchamia u badanego jego własne trzecie oko, dzięki któremu człowiek widzi swoje chore miejsca. Pacjent obserwuje proces zdrowienia organów przez światło energii uzdrawiającej. Edward stosuje także metody hipnoterapeutyczne, za pomocą sugestii uwalnia z nałogów: uzależnienia od nikotyny, otyłości, depresji. Potrafi „zaprogramować na sukces”, czyli nastawić naszą podświadomość na efektywne dążenie do celów. Po seansie następuje trwała poprawa nastroju oraz przypływ wiary we własne siły. Specjalista skutecznie uwalnia ludzi od schorzeń kręgosłupa i aparatu kostno-stawowego za pomocą miękkiej, bezpiecznej manualnej terapii i terapii czaszkowo-krzyżowej. Wielu pacjentów ceni samą umiejętność postawienia prawidłowej diagnozy. Terapeuta często pomaga w sytuacjach, gdy mimo rozlicznych badań i analiz występują trudności z określeniem przyczyn dolegliwości.

David Boldick

Jest międzynarodowym uzdrowicielem i duchowym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje metodą terapii czaszkowo-krzyżowej Ilahinoor, jest też Mistrzem Reiki. Przy pomocy łagodnego dotyku utrzymuje bezpieczną przestrzeń dla różnych poziomów uzdrawiania. Dotyczy to problemów fizycznych, emocjonalnych i umysłowych. Odnosi sukcesy w leczeniu bólu pleców, migren, depresji, epilepsji, trudności z zajściem w ciążę, napięcia miesiączkowego, uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

Specjalizuje się też w leczeniu dzieci w różnym wieku, począwszy od narodzin, cierpiących na kolkę, mających problemy ze snem, nadaktywnością, trudnościami w nauce i innymi symptomami. Terapia czaszkowo-krzyżowa dla dzieci pomaga też zapobiec rozwojowi fizycznych i emocjonalnych problemów w późniejszym życiu. Wielu klientów Davida przyznaje, że spotkanie z nim pomogło im w głębszym, emocjonalnym i duchowym zrozumieniu siebie i spojrzeniu na życie z nowej perspektywy.

Prowadzi warsztaty i terapie w Anglii, Polsce i Hiszpanii.

Adres

ul. Grunwaldzka 519 B IIp/3
62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń do nas

(+48) 696 552 552

Email

info@nogravity.eu