wtorek, 24 kwietnia 2018
Home O nas

NIEZIEMSKIE POŁĄCZENIA

RYTUAŁ MORZA MARTWEGO

Morze martwe

Rytuał rozpoczyna aromatyczny peeling solny, który głęboko regeneruje skórę. Następnie odbywa się balsamiczna sesja no gravity. Uwieńczeniem rytuału jest kojący masaż na bazie balsamów z olejkami eterycznymi i leczniczymi solami. Podczas zabiegu rozgrzana i nawilżona skóra wchłania minerały. Technika wykonywanego masażu jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Rytuał wycisza i rozluźnia. Usuwa skutki stresu oraz napięcia fizyczne i emocjonalne. Dzięki niemu skóra staje się jędrna, sprężysta i głęboko nawilżona.

czas: 2 h 30 min, cena: 250 zł

TAJEMNICA CZTERECH STRON ŚWIATA

Rytuał rozpoczyna sesja no gravity, dzięki której ciało jest rozluźnione i rozgrzane. Spokojni i zrelaksowani rozpoczynamy podróż przez Chiny, Tybet, Japonię. Masaż czterech stron świata łączący w sobie naturalne metody: REIKI, masaż polinezyjski, akupresurę, Shiatsu, aromaterapię, a także terapię dźwiękiem mis tybetańskich. Ideą masażu jest umożliwienie swobodnego przepływu energii i uwolnienie całego potencjału osoby poddanej zabiegowi.

Podczas całego spotkania, każdy traktowany jest wyjątkowo - masażystka dostosowuje zabieg do indywidualnych potrzeb.

czas: 2 h 45 min, cena: 280 zł

NO GRAVITY - LOMI LOMI NUI

Po sesji no gravity przechodzimy na niezwykły hawajski masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Lomi lomi nui zajmuje się człowiekiem jako całością włączając w to jego psychikę, emocję i duszę. Głównym celem masażu jest uwolnienie z negatywnych skutków stresów, skurczów i napięć z coraz głębszych warstw ciała. Lomi lomi nui przynosi uspokojenie myśli, ukojenie oraz głębokie odprężenie na poziomie fizycznym i duchowym.


Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co rytuał charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

czas: 2 h 30 min, cena: 270 zł

czas: 2h, cena: 230 zł


NO GRAVITY INFINITY

To pakiet łączący relaks dla umysłu i ciała. Podczas sesj no gravity kręgosłu zostaje odciążony, mieśnie rozluźniają się. Następnie odbywa się relaksacyjny masaż infinity, który jest pięknym zmysłowym doznaniem. Olejki użyte podczas zabiegu dodają skórze blasku.

czas: 2 h, cena: 200 zł

Zabiegi pozwalają osiągnąć równowagę zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym oraz duchowym.