wtorek, 24 kwietnia 2018
Home Opinie klientów

„Niesamowite Doświadczenie... "Sesje No gravity jest doświadczeniem jakich mało, a centrum jest pięknym obiektem. Oddałem się relaksowi a mój stres odpłynął w zapomnienie... Dziękuję. Wrócę. " – Andrzej P.

"To był mój pierwszy raz w No Gravity. To jak inny świat. Kiedy moje zmysły odpoczywały, ja czułam się tak jak chyba czują się astronauci podczas spaceru w przestrzeni kosmicznej - odbijając się wokół, bez ciężkości. " – Ania M.

"Polecam uzdrowisko No Gravity. Wystarczy tam wejść a już się jest odprężonym, na pewno jeszcze wrócę” – Michał W.

"Ja i mój narzeczony postanowiliśmy spróbować pierwszy raz tydzień temu, pomimo stresującego dnia dziś było nawet lepiej niż ostatnio. Napięcie całkowicie zniknęło a Maciej nie chciał wracać do domu!” – Ania L. i Maciej S.

„Czytałem na stronie o korzyściach z sesji No Gravity, dziś była moja 7 sesja i muszę odważnie powiedzieć, że znalazłem to co szukałem, ale co to jest niech pozostanie moją tajemnicą.” – Adam K.

„Dostałam karnet od dzieci w podziękowaniu za opiekę nad wnuczkami, muszę się przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do Spa Poznań. To moja trzecia sesja w spa chcę więcej” – Bożena P.

.„Dużo czytałem na temat kabin, interesuję się tematem od ładnych paru lat. Byłem w Berlinie na kabinach już kiedyś. Ostatnio sprawdziłem w internecie i co się okazało, że mam kabiny w Poznaniu, do tego cena rewelacja. Jak dla mnie bomba!” – Marek B.

„Dziękuję za profesjonalną obsługę. Tego się nie da z niczym porównać! To moja szósta sesja, już się nie mogę doczekać kolejnej.” – Dawid W. Poznań

„Jestem prawie co weekend w Poznaniu, często odwiedzam Spa - maż się dziwi dlaczego wracam taka zadowolona do domu, nie chce mi wierzyć, że to No Gravity :p” – Monika P.

"Rozładowało napięcie w mojej szyi jak żaden masaż jaki kiedykolwiek miałem! Spodobało mi się już po około 10 minutach, po prostu się unosiłem na wodzie a potem... no! no! Rada: nie pocierać oczu wodą. " – Michał M