wtorek, 24 kwietnia 2018
Home Oferta Masaże

MASAŻE

MASAŻ CZTERECH STRON ŚWIATA

Masaż czterech stron świata łączący w sobie naturalne metody: REIKI, masaż polinezyjski, akupresurę, Shiatsu, aromaterapię, a także terapię dźwiękiem mis tybetańskich. Ideą masażu jest umożliwienie swobodnego przepływu energii i uwolnienie całego potencjału osoby poddanej zabiegowi.

Podczas całego spotkania, każdy traktowany jest wyjątkowo - masażystka dostosowuje zabieg do indywidualnych potrzeb.

czas: 1 h 30 min., cena: 200 zł

 

 

MASAŻ LOMI - LOMI NUI

Lomi - Lomi Nui to niezwykły hawajski masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Zajmuje się człowiekiem jako całością włączając w to jego psychikę, emocję i duszę. Głównym celem masażu jest uwolnienie z negatywnych skutków stresów, skurczów i napięć z coraz głębszych warstw ciała.

Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co rytuał charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

czas: 1 h 30 min., cena: 180 zł;

czas: 1 h, cena: 140 zł

 

MASAŻ SHIATSU

Shiatsu pochodzi z Japonii, gdzie stanowi oficjalną dziedzinę medycyny. Zabieg odbywa się na macie w luźnym ubraniu przez rozciąganie i naciskanie różnych części ciała. Shiatsu polega na pracy z meridianamii. Pobudza przepływ energii przez meridiany. Jest on istotny, ponieważ każdemu z meridianów przyporządkowany jest określony organ lub funkcja psychiczno-fizycznych organizmu.

czas:1 h, cena: 130 zł


MASAŻ INFINITY

Relaksacyjny masaż całego ciała.

 

czas: 50 min., cena: 110 zł

 

 

 

 

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Łagodzi ciążowe dolegliwości, takie jak, bóle krzyża, obrzęki (spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie) i żylaki. Poprawia elastyczność skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów. Przynosi relaks i ulgę zmęczonym nogom. Rozluźnia mięśnie karku.

Wykonywany jest jedynie w okresie od 4-8 miesiąca ciąży, wyłącznie za zgodą lekarza prowadzącego.

czas: 60 min., cena: 140 zł.


 

 


MASAŻ PELOHA

Pochodzi z Australii, jego autorem jest  Alan Earle.  PeLoHa jest masażem energetycznym, niosącym Pokój, Miłość i Harmonię. Zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, shiatsu, techniki Bowena, refleksologii, akupresury, polarity, Reiki, pracy z czakrami.

Masaż oczyszcza pamięć komórkową ciała z traumy, udrażnia kanały energetyczne, wzmacnia ciało i duszę.

PeLoHa to niezwykle delikatny, ale silnie działający masaż - stwarza przestrzeń do samouzdrawiania organizmu, daje poczucie bezpieczeństwa, otwiera na radość.

Brak przeciwwskazań do jego wykonywania, jest polecany wszystkim (również dzieciom, kobietom w ciąży, niepełnosprawnym). W stanach uniemożliwiających dotyk wykonuje się masaż energetyczny.

Podczas masażu pacjenci odczuwają błogostan, a po zabiegu niezwykłą lekkość, złagodzenie napięcia, bólu, lęków, objawów depresji. Poprawia się jakość snu, samopoczucie, zwiększa się pewność siebie oraz otwartość na zmiany.

 

70 min masażu + 10 min relaksu, cena 160,- zł.