wtorek, 24 kwietnia 2018
Home Oferta Zabiegi lecznicze

ZABIEGI LECZNICZE

REVITAL HEALING - terapeutka Iwona Kubiak

Terapia rozpoczyna się sesją no gravity. Revital Healing jest metodą samorozwoju i kształtowania samego siebie. Stanowi połączenie energii Reiki i świadomego, głębokiego oddychania. W prosty sposób pomaga skontaktować się ze swoim wewnętrznym wszechświatem, przeszłymi doświadczeniami, swoimi myślami i uczuciami. Prowadzi do oczyszczenia z podświadomych, negatywnych, emocji i wzorców zachowań.

Dzięki sesji Revital Healing:

  • zwiększysz przepływ energii (metoda wspiera uwalnianie od chorób i ich przyczyn), pełniej odczujesz ciało i radość z jego funkcjonowania,

  • zrozumiesz swoją przeszłość i uwolnisz się od pierwotnego stresu,

  • wyzwolisz się z poczucia krzywdy i winy,

  • uzdrowisz swoje relacje z innymi,

  • odblokujesz twórcze potencjały,

  • nauczysz się zaufać sobie i czerpać radość z życia

czas: 2h 45 min., cena: pierwsze spotkanie 300zł, każde kolejne 290 zł


MASAŻ BREUSSA (masaż kręgosłupa)


Masaż Breusse jest manualno-energetycznym, delikatnym masażem, działa relaksująco i rozluźniająco na mięśnie tułowia. Do masażu wykorzystuje się specjalne olejki, dzięki którym poprawia się nawilżenie krążków międzykręgowych. Masaż może być stosowany jako samoistna technika albo jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego jak i zabiegów fizjoterapeutycznych. Pomaga w stanach bólowych kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej, lumbago, schorzeniach w obrębie kości krzyżowej, zmniejszonej sprężystości krążków międzykręgowych.

Przed masażem wartko skorzystać z sesji no gravity. Dzięki sesji mięśnie rozgrzeją się i rozluźnią, co zwiększy pozytywny efekt masażu.

czas: 1 h, cena: 140 zł

(masaż Breussa + sesja no gravity czas: 2 h 15 min., cena: 230 zł) 


Sesje no gravity pomagają w walce z migrenami, napięciem mięśniowym, nadciśnieniem, fibriomialgią.