Wyjątkowy prezent dla najbliższej Ci osoby: relaks ciała i ducha w pakiecie!

Floating – odpoczynek wszystkich twoich zmysłów. Nie odczuwasz grawitacji, temperatura przyjemnie dopasowuje się do ciepła twojego ciała. To głęboka relaksacja, deprywacja sensoryczna i stan theta – wielotorowa, naturalna terapia antystresowa. Dodatkowo wspierana przez sól Epsom, dzięki której skóra wchłania magnez w maksymalnej ilości, jaką potrzebuje. Floating to wyjątkowy zabieg 🙂

A teraz zanurz się w aromatach… to czas na prawdziwy rytuał: peeling ciała /40 minut/ oraz maska na ciało /40 minut/ wykonane naturalnymi kosmetykami firmy NORDEN cosmetics, które nie tylko odżywiają, oczyszczają czy regenerują, ale przede wszystkim wpływają na dobre samopoczucie. Wszystko stworzone z myślą o Tobie i Twoim ciele.

Delikatne drobinki solnego peelingu zapewnią skórze dogłębne oczyszczenie. Dopełnienie scrubu olejami pochodzenia roślinnego sprawi, że złuszczony naskórek zostanie nawilżony. Twoja skóra stanie się wyjątkowo gładka, oczyszczona z toksyn i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Masło marki NORDEN, to witaminowy rytuał, na który zasługujesz. Pozwól, by aksamitny kosmetyk wtopił się w skórę. To czas regeneracji ciała i umysłu, a wszystko za sprawą wykorzystania bogactwa naturalnych składników, które chronią warstwę hydrolipidową naskórka, nadając mu gładkość i miękkość.

Zapraszamy!