*45 minut masażu, do wyboru: relaksujący lub autorski, który uwolni Wasze ciała od napięć i wprowadzi Was w stan całkowitego odprężenia.

*15 minut medytacji prowadzonej, która pogłębi relaks Waszych ciał i umysłu i sprawi, że ten stan pozostanie z Wami na dłużej.

*60 minut błogiego relaksu podczas sesji floatingu.

Wyjątkowy zabieg “Z miłości do przyjemności dla dwojga” wprowadzi Was w stan najwyższego relaksu dzięki masażowi oraz medytacji prowadzonej przez Natalię – jej zabiegi są formą terapii ciała i duszy.

Natalia masuje podążając za swoją intuicją, dzięki której z łatwością rozpoznaje potrzeby każdego klienta. Łączy ona elementy masażu klasycznego, wisceralnego, masażu meridianów z technikami zaczerpniętymi z osteopatii.

Medytacja prowadzona przez Natalię to relaksująca praca z oddechem w celu rozluźnienia napiętych mięśni, usunięcia blokad w ciele i usprawnienia przepływu energii.

Oddając się w jej ręce możecie mieć pewność, że przyniosą Wam one moc dobra.

Dodatkowo aż godzinna sesja floatingu umożliwi Wam łatwe wejście w stan theta, na którego osiągnięcie niektórzy poświęcają setki godzin medytacji. To częstotliwość mózgu występująca w fazie snu REM. Podczas niej Wasze umysły zrelaksują się, jednocześnie odblokowując pokłady kreatywności. W czasie sesji skóra pochłonie znajdującą się w wodzie sól Epsom i zawarty w niej magnez. Dzięki temu dodatkowo wzmocni się Wasza odporność na stres.

Zarezerwujcie sobie dodatkowe 30 minut na prysznic, przygotowanie do floatingu, chwilę leżenia po zakończeniu medytacji.

 

Zapraszamy, umów się w moment.pl!