Spa na wyłączność: 3,5 h / 560 zł dla dwóch osób. Dopłata za kolejną osobę to 280 zł.

Idealny pomysł na randkę, popołudnie z przyjaciółką, siostrą, mamą lub spotkanie biznesowe. Gwarantujemy atmosferę intymności, swobody i relaksu. Korzystając z tej opcji, Spa jest wyłącznie do Państwa dyspozycji (nikt poza pracownikami nie będzie w nim wówczas przebywał). W pakiecie słodki lub owocowy poczęstunek, kawa, herbata, woda.

Opcja “Spa na wyłączność” może przybrać formę bardzo indywidualną, jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa propozycje (organizacja urodzin, rocznicy, wydłużenie czasu trwania). Również na wymianę zabiegów w pakietach, zależnie od Państwa upodobań. Chętnie porozmawiamy – 696 552 552.

Spa na wyłączność plus pakiet zabiegów “Tylko dla Waszej przyjemności”:

Floating 60 minut + Masaż relaksacyjny lub autorski 60 minut + medytacja 15 minut gratis

*60 minut błogiego relaksu podczas sesji floatingu.

*60 minut masażu, do wyboru: relaksacyjny lub autorski, który uwolni Wasze ciała od napięć i wprowadzi Was w stan całkowitego odprężenia. Więcej na stronie: https://nogravity.eu/masaze/

*15 minut medytacji prowadzonej, która pogłębi relaks ciała i umysłu i sprawi, że ten stan pozostanie z Wami na dłużej.

Wyjątkowy zestaw zabiegów wprowadzi Was w stan najwyższego relaksu dzięki floatingowi, masażowi oraz medytacji.

Medytacja prowadzona przez Terapeutę to relaksująca praca z oddechem w celu rozluźnienia napiętych mięśni, usunięcia blokad w ciele i usprawnienia przepływu energii.

Dodatkowo godzinna sesja floatingu umożliwi Wam łatwe wejście w stan theta, na którego osiągnięcie niektórzy poświęcają setki godzin medytacji. To częstotliwość mózgu występująca w fazie snu REM. Podczas niej Wasze umysły zrelaksują się, jednocześnie odblokowując pokłady kreatywności. W czasie sesji skóra pochłonie znajdującą się w wodzie sól Epsom i zawarty w niej magnez. Dzięki temu dodatkowo wzmocni się Wasza odporność na stres.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom dajemy możliwość wyboru masażu, pomiędzy relaksującym lub autorskim.

Masaż relaksacyjny: Idealny sposób na zmęczenie fizyczne i psychiczne. Szybkie tempo życia, problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Skutecznie poprawia samopoczucie osobom szukającym chwili wyciszenia i odpoczynku. Służy także twórcom z branży kreatywnej, którym do owocnej pracy niezbędny jest relaks (grafikom, programistom, pracownikom naukowym, architektom, artystom). Czas masażu to czas ucieczki od presji, obowiązków i problemów. Idealny dla wszystkich, którzy chcą zwolnić tempo, nabrać dystansu, wyciszyć się i podarować swojemu ciału odrobinę biernej przyjemności. Jest to także świetny pomysł na prezent dla osób, które same nie mają czasu lub nawyku takiego dbania o siebie.

Masaż autorski: Doświadcz wielu form masażu manualnego i energetycznego w połączeniu z autorskimi technikami pomagającymi osiągnąć stan głębokiego rozluźnienia. Ten regenerujący, kojący, odprężający umysł i ciało masaż usunie Twoje zmęczenie, pozwoli zapomnieć o problemach, a dzięki medytacji wsłuchasz się w siebie. Ten szczególny, autorski masaż oraz wyjątkową medytację wykonuje Natalia – jej zabiegi są formą terapii ciała i duszy. Natalia masuje podążając za swoją intuicją, dzięki której z łatwością rozpoznaje potrzeby każdego klienta. Łączy ona elementy masażu klasycznego, wisceralnego, masażu meridianów z technikami zaczerpniętymi z osteopatii.

Czeka też na Państwa poczęstunek i miękkie sofy, na których spędzicie wspólny czas po zabiegach.

Serdecznie zapraszamy na odpoczynek w Spa, tylko dla Państwa dyspozycji.

Zapisz się w moment.pl!