Kanaris, pochodzący z Filipin terapeuta, praktykuje Tradycyjną Metodę Terapii Filipińskiej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. W latach 2008-2016 współprowadził klinikę Bio-therapy w Baguio na Filipinach, a w Polsce pracuje od 2017 r. wykorzystując tu swoje bogate doświadczenie oraz wiedzę sięgającą pokoleń. W No Gravity oferuje terapię oraz relaks poprzez zróżnicowane formy masażu:
-Hilot – tradycyjny masaż filipiński
-Masaż tkanek głębokich
-Akupresura wg. tradycyjnej medycyny chińskiej
-Anma Shiatsu
-Masaż polaryzacyjny
-Masaż dla osób starszych i chorych
-Masaż integracyjny
W zależności od dolegliwości czy potrzeby, Kanaris zastosuje skuteczną metodę lub stworzy ich kombinację dla Ciebie. W swojej wieloletniej praktyce pomógł już osobom: w chronicznym stresie, ze słabym krążeniem krwi, udarem mózgu, zawałem serca, zaburzeniami układu rozrodczego, zaburzeniami równowagi hormonalnej, zaburzeniami trawienia, zaburzeniami autoimmunologicznymi oraz po operacji, np. piersi, okrężnicy i jelit.
Pomimo tak znaczących sukcesów Tradycyjnej Metody Terapii Filipińskiej, dla Kanarisa masaż jest nie tylko sposobem na redukcję istniejących już dolegliwości, jest też istotnym elementem utrzymania zdrowia – jest formą higieny🌿
Zapraszamy.