Duchowy coaching

 

 

 

Alona Pavlyukovich – sesja indywidualna – konsultacja online

Konsultacja astro-psychologiczna:

Chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje okresy życia i sens doświadczonych wydarzeń, a także Twoje karmiczne zadania i sposoby osiągnięcia nowego poziomu rozwoju świadomości.

Jeżeli wciąż poszukujesz odpowiedzi na pytania:

  • jaki jest mój życiowy cel?
  • dlaczego ciągle spotykają mnie podobne sytuacje?
  • jak i kiedy dokonać zmian?
  • co robić w życiu?
  • dlaczego moje związki układają się tak, a nie inaczej?
  • jakie są moje słabe i mocne strony oraz ja je wykorzystac

 

Możemy wziąć odpowiedzialność za to, jak żyjemy i co chcemy zmienić w naszym życiu w przyszłości. Konsultacje pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje okresy życia i sens wydarzeń, przez które przeszedłeś, a także Twoje karmiczne zadania i sposoby osiągnięcia nowego poziomu rozwoju świadomości.

Poradnictwo opiera się na intuicyjnym odczytywaniu sytuacji, która objawia się w twoim wykresie astrologicznym.

Konsultacja wiele dla Ciebie otworzy i z pewnością pomoże Ci żyć w większej harmonii ze sobą.

* Na sesji istnieje możliwość diagnozy za pomocą rozmieszczenia figur (ustawienia rodzinne).

Alona Pavlyukovich ukończyła Międzynarodowy Instytut Psychologii Praktycznej (Ryga). W 2007 roku otrzymała specjalizację „Ustawienia Systemowe” według metody psychoterapii grupowej Berta Hellingera w Moskiewskim Instytucie Doradztwa i Rozwiązań Systemowych oraz specjalność „Konsultant ds. Relacji rodzinnych”. Studiowała bezpośrednio u Berta Hellingera w Austrii.

Założyciel „Szkoły stosunków rodzinnych” z elementami pracy rehabilitacyjnej. Zajmuje się również doradztwem indywidualnym, diagnozowaniem systemów rodzinnych i rodowych (genealogicznych) za pomocą figur diagnostycznych.

Zapewnia pilną pomoc psychologiczną, stosując technikę EFT (technika emocjonalnej wolności) i uczy jej, będąc przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Promocji Technik Meridianowych.

Ukończyła szkołę jasnowidzenia duchowego Alii Łuczezarnoj (Aquilon).

W swojej działalności zawodowej wykorzystuje wiedzę z zakresu astrologii wedyjskiej. Ukończyła szkołę nauczycieli jogi kundalini „Amrit Nam Sarovar”, uczy się leczenia Sat Nam Rasayan w szkole Guru Deva (Włochy).

 

 

Elwira Begier – sesja bio-energetyczna – online

Elwira Begier jest terapeutką, propagatorem Recall Healing®, facylitatorem Sundao ISM. Już od 20 lat wspiera swoich klientów czerpiąc między innymi z Totalnej Biologii oraz metody Sundao ISM. Pracuje z ciałem, dźwiękiem, duszą i energią. Specjalizuje się w holistycznych, naturalnych metodach, dotyczących transmisji energii w organizmie: usuwa blokady i napięcia, a także harmonizuje pracę czakr. Zajmuje się również bioterapią i ezoteryką. Stworzyła własną metodę opartą na challengingu, pracy z różdżką Atlantów i kryształami.

Sesje z Elwirą Begier:

– przywracają równowagę i swobodny przepływ energii

– pomagają osiągnąć wyższe wibracje, rozpoznawać swoje myśli i cele

– usuwają przeszkody blokujące Twoją drogę do szczęścia

– pozwalają przyciągać do życia dokładnie to, czego naprawdę chcemy.

– uruchamiają oczyszczanie procesów energetycznych światłem i energię

– pomagają nawiązać kontakt z duszą

– zapewniają napływ świeżej i czystej energii do pola energetycznego, oczyszczają aurę

– harmonizują czakry (nasze centra energetyczne).

Na sesji istnieje możliwość znalezienia często niewytłumaczalnych przyczyn niepowodzeń dotyczących pracy, życia osobistego czy dolegliwości zdrowotnych.

Uzdrawiające efekty sesji można odczuć we wszystkich aspektach życia. Poprawę zauważysz w życiu prywatnym i zawodowym, polepszy się też Twoje zdrowie. Sesje uzdrawiają na poziomie ciała, energii i umysłu.

Dzięki sesjom Elwiry:

– zaczniesz kreować i tworzyć z poziomu serca

– uwolnisz się od powtarzających się schematów, stresu, konfliktów

– skierujesz energię na to czego pragniesz

– przyciągniesz wymarzonego partnera i pracę, w której się spełnisz

– poprawi się jakość Twojego życia

W każdej chwili mamy do wyboru wiele dróg. W zależności od naszych wibracji, przyciągamy do życia osoby wspierające, o wysokich wibracjach lub te o niskich. Przyciągasz do życia to, czym emanujesz. Dlatego tak ważna jest praca z energią.

Terapia w dużym stopniu skierowana jest na urzeczywistnianie swojego celu (źródła kreacji) poprzez tworzenie z przestrzeni serca, które zaprowadzi Cię prosto do celu!

Jak wygląda spotkanie z Elwirą Begier:

Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy, która pozwala skupić się na tym co dla klienta najważniejsze, znaleźć przyczynę jego problemu klienta. Elwira odczytuje zaburzenia w przepływie energii i harmonizuje je, łącząc się z polem energetycznym.

Jeżeli klient tego potrzebuje, następuje odcinanie energetycznych pępowin, usuwanie blokad, oczyszczanie aury, usuwanie trudnych i obciążających energii. Można odczuwać mrowienie, ciepło lub zimno.

Elwira pracuje też z przekonaniami, pozwala znaleźć właściwe odpowiedzi, pomaga być bliżej siebie.

W świecie energii nie istnieją ograniczenia czasu czy przestrzeni. Sesje z powodzeniem można przeprowadzić z dowolnego miejscu na świecie. Sesje online są równie skuteczne jak sesje twarzą w twarz.

 

 

Iwona Kubiak – sesje Recall Healing i The Journey

​Terapeutka Recall Healing/Totalnej Biologii. Naturoterapeutka. Ukończyła Studium Psychologii i Psychoterapii, kursy masażu w różnych tradycjach oraz terapii naturalnej, Reiki I i II stopień, warsztaty The Journey. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa.

Sofija Błagojarowa – sesja bio-energetyczna – online

Sofija Błagojarowa ukończyła psychologię. Jest także dyplomowaną absolwentką kursów dotyczących Ajurweda, run, czakr, uzdrawiania duchowego, numerologii, bioterapii.

Zajmuje się Ajurwedą– tradycyjną medycyną indyjską. Ajurweda zajmuje się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Ajurweda przez Światową Organizację Zdrowia jest w pełni uznawana za naukę medyczną, analogicznie jak tradycyjna medycyna chińska.

W swojej pracy łączy wiele metod: od rozmowy psychologicznej, do pracy z energią, medytacją czy ezoteryką w szerokim aspekcie.

Każde spotkanie z klientem Sofija zaczyna od rozmowy, ważne jest, aby jasno określić, czego się od niej oczekuje i w jaki sposób ma pomóc.

 

Kanaris

Bioenergoterapeuta – wykonuje zabiegi bioenergoterapii filipińskiej, znajduje zaburzenia energetyczne i je usuwa. Stosuje filipińską tradycyjną terapię manualną, techniki tradycyjnej bioterapii filipińskiej. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności. Rozmawia w języku angielskim (w przypadku nieznajomości języka angielskiego – pomagamy w przetłumaczeniu dolegliwości terapeucie).

Przyjmuje cały tydzień poza środą, w godzinach: 9:00-12:00 oraz 14:00-19:00

Zapraszamy.

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj