Elwira Begier

Psychoterapeutka, facylitatorka Recall Healing, zajmuje się masażem dźwiękiem mis tybetańskich. Stworzyła własną metodę uzdrawiania ciała, duszy i umysłu, podczas zabiegów wykorzystuje channeling. Od dzieciństwa wykazywała zdolności do jasnowidzenia, a przełomem w jej życiu stało się spotkanie z Mistrzem Julianem, przedstawicielem przedwojennej poznańskiej „Szkoły Parapsychologii”. Nauczyciel podzielił się z nią wszystkimi swoimi tajemnicami i wybrał na następczynię. Jako jedyna w Polsce przeprowadza terapię różdżką atlantydzką, narzędziem odnalezionym przez egiptologów w Dolinie Królów, a które prawdopodobnie pochodzi z Atlantydy.

Co Elwira Begier może dla Ciebie zrobić?

  • Pomoże Ci połączyć się z Twoją duszą, zrozumieć Twoje prawdziwe pragnienia, ustalić cele, pokaże Ci drogę do harmonii i szczęścia.
  • Przy pomocy channelingu odpowie na  pytania dotyczące przeszłości, teraźniejszości, przyszłości.
  • Terapeutka nazwana została przez klientów „wróżką miłości”, potrafi podpowiedzieć ludziom, co zrobić, aby odnaleźć swoją „drugą połowę”.
  • „Odcina pępowinę”, czyli uwalnia „nici energetyczne” łączące człowieka z byłymi partnerami i minionymi relacjami, pozwala to zacząć nowe, harmonijne związki.
  • Różdżka atlantydzka jest ratunkiem dla par bezskutecznie starających się o dziecko, odwraca nieprawidłową polaryzację uniemożliwiającą poczęcie. Terapia energetyczna równoważy czakry i oczyszcza aurę.

 

Co mówią pacjenci o Elwirze Begier?

„Dziesięć lat staraliśmy się o dziecko, ciągle się nie udawało, lekarze stwierdzili, że pomóc może tylko in vitro. Bez wielkiej nadziei poszliśmy do pani Elwiry. Ku naszemu zdumieniu już po pierwszym zabiegu odwrócenia polaryzacji okazało się, że Magda jest w ciąży. Jesteśmy bardzo wdzięczni, nasz Filip ma pół roku”.

Magda i Jan z Warszawy

„Pani Elwira pomogła mi pozbyć się depresji. Podczas zabiegu u niej nawiązałam kontakt z moją duszą, zrozumiałam, że muszę zmienić pewne sprawy, uwolnić się od przeszłości. Dzisiaj cieszę się życiem”.

Paulina, nauczycielka z Wrocławia

„Przeszedłem ciężki rozwód, zostałem zdradzony i nie mogłem się z tym pogodzić, mój świat się zawalił. Po zabiegu odcięcia pępowiny czuję się wolny i spokojny. Wiem, że niedługo spotkam prawdziwą miłość”.

Adrian z Poznania

 

 


Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552