Masaże

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych przez nas masaży. Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. NoGravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo – relaksacyjnych.

Masaż relaksacyjny

Idealny sposób na zmęczenie fizyczne i psychiczne. Szybkie tempo życia, problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii.

Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha.

Skutecznie poprawia samopoczucie osobom szukającym chwili wyciszenia i odpoczynku. Służy także twórcom z branży kreatywnej, którym do owocnej pracy niezbędny jest relaks (grafikom, programistom, pracownikom naukowym, architektom, artystom). Czas masażu to czas ucieczki od presji, obowiązków i problemów. Idealny dla wszystkich, którzy chcą zwolnić tempo, nabrać dystansu, wyciszyć się i podarować swojemu ciału odrobinę biernej przyjemności. Jest to także świetny pomysł na prezent dla osób, które same nie mają czasu lub nawyku takiego dbania o siebie.

 

 

info

Wskazania:

Masaż relaksacyjny jest zalecany osobom będącym pod wpływem chronicznego stresu. Szczególnie tym, którym życie narzuca szybkie tempo i brak stabilizacji (np. miejsca i czasu pracy, zarobków, emocji)

Czas:

45/120/150 min.

Cena:

150/300/350 zł 

Masaż sportowy

Idealna rozgrzewka przed wysiłkiem i po wysiłku sportowym.

Doskonały sposób na podtrzymanie sprawności fizycznej w okresie przejściowym dla ludzi aktywnych fizycznie, lecz z dobrodziejstw masażu sportowego korzystają coraz częściej również amatorzy.

Po masażu mięśnie są dobrze ukrwione i gotowe do podjęcia wysiłku. Dzięki temu osoby aktywne fizycznie chronią swoje ciało przed zakwasami i kontuzjami.

Dodatkowym atutem jest wspomaganie procesów spalania tkanki tłuszczowej oraz przyrostu mięśni.

 

 

info

Wskazania:

Uprawiasz sport profesjonalnie lub amatorsko? Popraw swoje osiągi oraz przyjemność płynącą z wysiłku fizycznego dzięki regularnym, profesjonalnym masażom w NoGravity. Nie powinny z niego korzystać osoby z chorobami układu krwionośnego, nowotworami, kobiety w ciąży oraz osoby w czasie infekcji. 

Czas:

60 min.

Cena:

160 zł 

Masaż zdrowotny

Terapeuta odpowiednio do zdiagnozowanego problemu i jego przyczyny dobiera właściwą terapię.

Jest to specjalny program obejmujący pracę z ciałem i psychiką. Jednak głównym narzędziem terapeutycznym jest specjalny masaż. Jego celem nie jest wyłącznie zniwelowanie bólu na poziomie fizycznym, ale również przywrócenie prawidłowego funkcjonowania poszczególnych organów ciała i przywrócenie naturalnego przepływu energii.

 

Masaż odsłania też emocje ukryte w ciele każdego człowieka, które leżą u podłoża powstałych chorób.
Masaż zdrowotny wykorzystuje różne techniki masażu, w tym; akupunkturę, masaż wisceralny, refleksologię.

 

 

info

Wskazania:

Masaż zdrowotny zalecany jest przy problemach z kręgosłupem, spowodowanych przez wady postawy, siedzącym trybem życia oraz jego przeciążeniami. Przyniesie pomoc nawet w nagłych wypadkach, np. w problemach z rwą kulszową lub napięciami mięśni z powodu przewlekłego stresu.

Czas:

90/120 min.

Cena:

280/380 zł 

Masaż podwodny

Masaż podwodny, nazywany inaczej hydroterapią, jest uwielbiany przez klientów ze względu na dużą przyjemność oraz skuteczność działania na organizm. 

Masaż podwodny z zastosowaniem unikatowego urządzenia firmy BARBELL™, dzięki któremu możemy z osiągać satysfakcjonujące efekty w następujących obszarach:

  • usuwanie cellulitu,
  • usuwanie nadwagi i korekcja figury,
  • poprawa wyglądu piersi,
  • masaż ciała, pośladków,
  • lifting twarzy,
  • problemy z cerą, oczyszczenie i odmładzanie.

 

 

info

Wskazania:

Natychmiastowa ulga w bólu, skuteczne leczenie poważnych chorób, efektywne
odchudzanie – efekty już po pierwszej wizycie. Prosimy o zabranie kąpielówek/stroju kąpielowego

Czas:

60 min.

Cena:

300 zł 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj