Natalia Holourna

Masażystka, kosmetolog, facylitatorka SUNDAO; ISM, instruktorka jogi koreańskiej i jogi na linach, ukończyła kursy psychodietetyki, psychosomatyki, elektrakupunktury. Już gdy była małą dziewczynką wiedziała, że chce pomagać ludziom, dotyk jej rąk przynosił ulgę bliskim, rodzina prosiła, aby masowała bolące miejsca. Wykonuje japoński masaż twarzy Kobido oraz autorski masaż intuicyjny, który jest ściśle dopasowany do potrzeb pacjenta. Osiąga duże efekty w terapii wisceralnej, czyli masażu organów wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem brzucha.

Co może zrobić dla Ciebie Natalia Holourna?

  • Poprawić wygląd Twojej twarzy przy pomocy Kobido. Jest to skuteczny i przyjemny masaż, w którym żaden ruch nie jest przypadkowy, wykonuje się go według poszczególnych etapów, pracuje się na mięśniach i powięziach, stosuje drenaż limfatyczny, lifting, akupresurę.
  • Poprawić stan Twojego zdrowia przy pomocy terapii wisceralnej. Odbywa się ona głównie na brzuchu, który jest „drugim mózgiem”, od jego stanu zależy, w jakim stanie jest cały organizm.
  • Podczas masażu intuicyjnego dać to, czego w danym momencie potrzebuje Twoje ciało i dusza.
  • Możesz poćwiczyć jogę koreańską lub jogę na linach, które natychmiast Cię rozluźnią i zrelaksują.

 

Co mówią klienci?

„Zbliżam się do pięćdziesiątki, a w pracy muszę ładnie wyglądać, jestem recepcjonistką. Nie zamierzam poddać się jakimkolwiek zabiegom medycyny estetycznej, bo przekonałam się, że Kobido to bardzo skuteczny masaż. o zabiegu buzia się rozluźnia, znikają napięcia, wygładzają się zmarszczki. A naturalne metody są całkowicie bezpieczne i nie mają efektów ubocznych”.

Halina z Poznania

„Pracuję w korporacji, mam czterdzieści lat, męża, dwoje dzieci. Cierpiałam na rwę kulszową, ból bardzo mi dokuczał. Zamartwiałam się sytuacją w pracy, ktoś w zespole, którym kierowałam opuścił się nadużyć finansowych, odpowiedzialność spadała na mnie. Podczas zabiegu ie mogłam opanować płaczu, dotyk sprawił że puściła mi jakaś blokada. Natalia nie przerwała masażu, jej dłonie koiły, uspokajały, poczułam ię jakby otulana światłem i ciepłem. Rwa kulszowa już mi nie dokucza”.

Kamila z Gniezna

„Chciałabym podziękować za sesje jogi na linach. Przechodziłam przedwczesną menopauzę, byłam ciągle podenerwowana, miałam wybuchy gorąca, bóle głowy. o pierwszej sesji wyciszyłam się, po kolejnych wróciła mi miesiączka”.

Daria z Warszawy

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552