Zabiegi na twarz & beauty

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych przez nas zabiegów. NoGravity oferuje zróżnicowaną ofertę.

Masaż relaksująco-liftingujący; głowa, twarz, barki

Jest to energiczny i mocny masaż działający jak lifting, bywa nawet czasami bolesny. Pracuje się na powięziach, udrażnia węzły chłonne. Masowana jest nie tylko twarz, ale cała głowa i barki, gdzie gromadzimy najwięcej napięć. Polecany dla każdego kto chce szybko zrzucić nadmiar napięć i stresów, a przy okazji dokarmić i wygładzić twarz, rozluźnić żuchwę, odciążyć powieki, rozjaśnić cerę. Efekt jest widoczny za pierwszym razem, warto go jednak powtórzyć, aby efekt był trwalszy.

info

Czas:

30min./60min.

Cena:

90zł/180zł

Peeling kawitacyjny twarzy

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda oczyszczania skóry, polegająca na usuwaniu martwego naskórka i nadmiaru sebum przy pomocy ultradźwięków. Jest efektywna, bezpieczna i relaksująca, a co najważniejsze – bardzo skuteczna. Peeling kawitacyjny to doskonała alternatywa dla innych, bardziej skomplikowanych czy czasochłonnych metod oczyszczania cery.

info

Czas:

20 min.

Cena:

60 zł 

Peeling miodem twarzy i dekoltu

Peeling miodowy to znana od dawna terapia, stosowana w Ameryce Północnej, Ukrainie, Rosji i Japonii.

Peeling twarzy i dekoltu miodem jest masażem relaksacyjnym, peelingującym i liftingującym. Jest to zdecydowanie najdelikatniejszy zabieg – peeling miodowy. Jego celem jest oczyszczenie i wzmożenie napięcia skóry i mięśni twarzy i dekoltu. Skóra po zabiegu jest gładka, zaróżowiona i napięta. Zabieg jest niezwykle relaksujący.

Stosujemy do zabiegu miód – 100% naturalny z terenów czystych ekologicznie.

info

Czas:

30 min.

Cena:

70 zł 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552