Amoria

Jest pół-Polką, pół- Arabką, mieszkała w Dubaju, w Indiach, Nepalu, Tajlandii. Skończyła wiele kursów uzdrawiania holistycznego, jest facylitatorką Recall Healing, dietoterapeutką, uczyła się u wschodnich mistrzów jogi, medytacji, odbyła odosobnienie w klasztorze buddyjskim. Nie utożsamia się z żadną konkretną religią, uważa, że Źródło jest jedno, chce pomagać w każdy możliwy sposób, metodę dobiera w zależności od potrzeb. Emanuje miłością do ludzi, ma otwarte serce, wie, że jej zadaniem w tym wcieleniu jest dzielenie się tym, co ma i potrafi. Wśród pacjentów Amorii są szejkowie i arabskie księżniczki, ale dla niej nie ma najmniejszego znaczenia, jaką pozycję społeczną ktoś zajmuje, ważny jest człowiek.

Co może zrobić dla Ciebie Amoria?

  • Opracowała autorską metodę odchudzania, jako jedna z nielicznych terapeutek daje gwarancję, że człowiek schudnie. Razem z klientem ustala czas utraty zbędnych kilogramów, przebieg i sposób terapii. Opracowany przez nią system jest unikalny i skuteczny, nie ma mowy o tym, aby pacjent czuł głód.
  • Pomaga w dolegliwościach ciała, podczas jej zabiegu wiązki leczącej energii wnikają bezpośrednio do chorych tkanek. Nawiązuje z pacjentem (za jego przyzwoleniem) kontakt telepatyczny, człowiek uczestniczy w procesie uzdrawiania.
  • Stosuje miękką terapię manualną, która jest całkowicie bezpieczna i powoduje ulgę nawet w zadawnionych dolegliwościach.
  • Pomóc w postawieniu prawidłowej diagnozy, dzieje się to w sytuacjach, gdy człowiek mimo rozlicznych badań i analiz doświadcza stanów bólowych, złego samopoczucia i ma trudności z ustaleniem, co mu dolega.
  • Jest joginką, prowadzi praktyki jogi, które wpływają na polepszenie kondycji całego organizmu.

 

Co mówią o Amorii klienci?

„Miałam guz na plecach, lekarze nie mieli pojęcia, co jest jego przyczyną. Przez przypadek zetknęłam się z Amorią na pewnych warsztatach, opowiedziałam o moim problemie, a ona zaproponowała zabieg. Dzisiaj po guzie nie ma ani śladu, moja lekarka nie potrafi tego wytłumaczyć”.

Laila z Dubaju

„Schudłam 20 kilogramów, po raz pierwszy w życiu noszę obcisłe suknie, nie wstydzę się pokazać na plaży. Dzięki Amorii zrozumiałam, że problem tkwił w mojej psychice, proces chudnięcia był harmonijny i przyjemny, nie musiałam się niczego wyrzekać”.

Amelia, informatyczka

„Amoria jest najlepszą nauczycielką jogi, jaką spotkałam. Zależy jej nie tylko na precyzji asan, ale i na tym, by przekazać głębię jogi”.

Sabina, studentka

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552