Moc Żywiołu Ognia

Pierwszy w Poznaniu Masaż Ogniem! Zapraszamy do Uzdrowiska na rytuał ognia! Nasz adres: ul. Grunwaldzka 519B/6 IIp. Plewiska k. Poznania. Nie zwlekaj! Zapisz się ! +48 696 552 552, info@nogravity.eu Doświadczysz czegoś naprawdę wyjątkowego! Zabieg ten wykonuje Marina Bugaenko.

 

 

Jak wygląda masaż ogniem?

Zabieg zaczyna się od wtarcia w masowane ogniem miejsce (mogą to być plecy, barki, uda) specjalnych olejków z dodatkiem konopi. Później na plecy nakłada się namoczony wodą ręcznik, wierzch kompresu pryska się specjalnym preparatem i… podpala.

 

 

Czy jest to zabieg bezpieczny?

Tak. Nie musisz się niczego obawiać. Nie poczujesz najmniejszego bólu, doświadczysz jedynie delikatnego ciepła.

 

 

Co daje masaż ogniem?

Jest to bardzo skuteczny zabieg, ponieważ działa na psychikę i ciało. Wykorzystuje się w nim żywioł ognia, który według medycyny wschodu ma moc leczenia traum, nerwic, depresji, bezsenności, strachu, smutku.

 

Ogień wypala negatywne emocje, zasila energetyczne kanały, zasklepia miejsca, w których doszło do przerwania aury, powoduje natychmiastowy przypływ energii. Masaż ten likwiduje cellulit, skurcze mięśni, usuwa stany zapalne, obrzęki, krwiaki, polepsza krążenie krwi i chłonki, łagodzi bóle i stany zapalne, a także ma właściwości liftingu. Polecany w chorobach narządu ruchu.

 

Nawet jeden masaż ogniem wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie!

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552