Terapie i sesje

 

 

 

Osteopatia, terapia czaszkowo-krzyżowa – Dr Ałła Kutsenko – konsultacja

Totalna Biologia, Recall Healing – Dr Ałła Kutsenko – sesja

Dr Ałła Kutsenko. Wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralna). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Dr Ałła Kutsenko często mówi, że „neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

Metoda Ałły Kutsenko jest idealną terapią dla osób cierpiących na różne dolegliwości bólowe.

Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Terapię polecamy przy:

 • Bólach głowy i nawracających migrenach
 • Syndromie chronicznego zmęczenia
 • Stanach po udarach mózgu, choroba wieńcowa
 • Stanach po urazach mechanicznych
 • Bólach kręgosłupa
 • Bólach niewiadomego pochodzenia
 • Zaburzeniach menstruacji i bólach piersi przed menstruacją (po konsultacji z ginekologiem)
 • Skoliozach i wadach postawy
 • Nadpobudliwości u dzieci
 • Nocnym moczeniu u dzieci
 • Zaburzeniach koncentracji u dzieci i dorosłych
 • Zaburzeniach snu
 • Zaburzeniach takich jak: dysleksje, tiki, jąkanie się
 • Nerwicy
 • Przygotowaniu kobiety do porodu na każdym etapie ciąży
 • Autyzmie (przy aktywnym uczestnictwie rodzica).
 • Trudnościach dzieci w uczeniu się i z cechami upośledzenia umysłowego
 • Alergiach
 • Chorobach jelit i żołądka o charakterze neurogennym
 • Przy chorobach onkologicznych bardzo ważne jest zbalansowanie systemu nerwowego, które to może zmniejszyć skutki wyniszczającego leczenia oraz przyspieszyć proces regeneracji organizmu
 • W czasie pandemii taki rodzaj terapii pomaga zwiększyć odporność organizmu oraz systemu nerwowego, wspomaga życie w lepszej kondycji.

 

Psychosomatyka, Totalna Biologia, Recall Healing, The Journey – Iwona Kubiak

Terapeutka Recall Healing/Totalnej Biologii. Naturoterapeutka. Ukończyła Studium Psychologii i Psychoterapii, kursy masażu w różnych tradycjach oraz terapii naturalnej, Reiki I i II stopień, warsztaty The Journey. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa.

Terapie i masaże filipińskie

Kanaris, pochodzący z Filipin terapeuta i masażysta, praktykuje Tradycyjną Metodę Terapii Filipińskiej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. W latach 2008-2016 współprowadził klinikę Bio-therapy w Baguio na Filipinach, a w Polsce pracuje od 2017 r. wykorzystując tu swoje bogate doświadczenie oraz wiedzę sięgającą pokoleń.

Wykonuje zabiegi bioenergoterapii filipińskiej, znajduje zaburzenia energetyczne i je usuwa. Stosuje filipińską tradycyjną terapię manualną, techniki tradycyjnej bioterapii filipińskiej. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności. Rozmawia w języku angielskim (w przypadku nieznajomości języka angielskiego – pomagamy w przetłumaczeniu dolegliwości terapeucie).

W NoGravity oferuje terapię oraz relaks poprzez zróżnicowane formy masażu:

 • Hilot – tradycyjny masaż filipiński
 • Masaż tkanek głębokich
 • Akupresura wg. tradycyjnej medycyny chińskiej
 • Anma Shiatsu
 • Masaż polaryzacyjny
 • Masaż dla osób starszych i chorych
 • Masaż integracyjny

W zależności od dolegliwości czy potrzeby, Kanaris zastosuje skuteczną metodę lub stworzy ich kombinację dla Ciebie.

 

Psychodietetyka, dietoonkologia, psychoonkologia  – Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

Psychodietetyk, doktor biologii medycznej, psychoonkolog. Specjalizuje się w dietoonkologii.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, wydział Zdrowia Publicznego – uzyskanie tytuł doktora na Wydziale Lekarskim, Katedra i Klinika ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Psychoterapeutka. Psychoonkolog. Promotorka racjonalnych diet. Od wielu lat pracująca z osobami z chorobami żywieniowo-zależnymi, metabolicznymi, nowotworowymi oraz pomagająca parom starającym się o potomstwo. Autorka wielu artykułów naukowych i publicystycznych. Prywatnie kobieta, która zaraża swoją pozytywną energią oraz wiarą w to, co robi.

-—————————————————————————————

Przyjęcia stacjonarnie w Plewiskach oraz on-line (poza biorezonansem), w poniedziałki, w godzinach 13:00 – 18:00.

-—————————————————————————————-

W trakcie sesji przeprowadzony będzie szczegółowy wywiad pod kątem: posiłków (upodobania), przyjmowanych leków, probiotyków itp. Dobrze jest posiadać aktualne badania (pełną morfologię, ALAT, ASPAT, żelazo, ferrytynę, elektrolity). W razie potrzeby ułożony zostanie przykładowy tydzień diety, skrypt/rozpiska co do np. przyjmowania probiotyków lub inne zalecenia.

Pani doktor Jolanta Nalewaj – Nowak jest entuzjastką medycyny holistycznej, stosuje m.in. biorezonans pomocniczo w diagnostyce i terapiach.

Duchowy coaching

Alona Pavlyukovich – sesja indywidualna – konsultacja online

Chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje okresy życia i sens doświadczonych wydarzeń, a także Twoje karmiczne zadania i sposoby osiągnięcia nowego poziomu rozwoju świadomości.

Jeżeli wciąż poszukujesz odpowiedzi na pytania:

 • jaki jest mój życiowy cel?
 • dlaczego ciągle spotykają mnie podobne sytuacje?
 • jak i kiedy dokonać zmian?
 • co robić w życiu?
 • dlaczego moje związki układają się tak, a nie inaczej?
 • jakie są moje słabe i mocne strony oraz ja je wykorzystac

Możemy wziąć odpowiedzialność za to, jak żyjemy i co chcemy zmienić w naszym życiu w przyszłości. Konsultacje pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje okresy życia i sens wydarzeń, przez które przeszedłeś, a także Twoje karmiczne zadania i sposoby osiągnięcia nowego poziomu rozwoju świadomości.

Poradnictwo opiera się na intuicyjnym odczytywaniu sytuacji, która objawia się w twoim wykresie astrologicznym. Konsultacja wiele dla Ciebie otworzy i z pewnością pomoże Ci żyć w większej harmonii ze sobą. * Na sesji istnieje możliwość diagnozy za pomocą rozmieszczenia figur (ustawienia rodzinne).

Alona Pavlyukovich ukończyła Międzynarodowy Instytut Psychologii Praktycznej (Ryga). W 2007 roku otrzymała specjalizację „Ustawienia Systemowe” według metody psychoterapii grupowej Berta Hellingera w Moskiewskim Instytucie Doradztwa i Rozwiązań Systemowych oraz specjalność „Konsultant ds. Relacji rodzinnych”. Studiowała bezpośrednio u Berta Hellingera w Austrii.

Założyciel „Szkoły stosunków rodzinnych” z elementami pracy rehabilitacyjnej. Zajmuje się również doradztwem indywidualnym, diagnozowaniem systemów rodzinnych i rodowych (genealogicznych) za pomocą figur diagnostycznych.

Zapewnia pilną pomoc psychologiczną, stosując technikę EFT (technika emocjonalnej wolności) i uczy jej, będąc przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Promocji Technik Meridianowych.

Ukończyła szkołę jasnowidzenia duchowego Alii Łuczezarnoj (Aquilon).

W swojej działalności zawodowej wykorzystuje wiedzę z zakresu astrologii wedyjskiej. Ukończyła szkołę nauczycieli jogi kundalini „Amrit Nam Sarovar”, uczy się leczenia Sat Nam Rasayan w szkole Guru Deva (Włochy).

 

 

Elwira Begier – sesja bio-energetyczna – online

Elwira Begier jest terapeutką, propagatorem Recall Healing®, facylitatorem Sundao ISM. Już od 20 lat wspiera swoich klientów czerpiąc między innymi z Totalnej Biologii oraz metody Sundao ISM. Pracuje z ciałem, dźwiękiem, duszą i energią. Specjalizuje się w holistycznych, naturalnych metodach, dotyczących transmisji energii w organizmie: usuwa blokady i napięcia, a także harmonizuje pracę czakr. Zajmuje się również bioterapią i ezoteryką. Stworzyła własną metodę opartą na challengingu, pracy z różdżką Atlantów i kryształami.

Sesje z Elwirą Begier:

– przywracają równowagę i swobodny przepływ energii

– pomagają osiągnąć wyższe wibracje, rozpoznawać swoje myśli i cele

– usuwają przeszkody blokujące Twoją drogę do szczęścia

– pozwalają przyciągać do życia dokładnie to, czego naprawdę chcemy.

– uruchamiają oczyszczanie procesów energetycznych światłem i energię

– pomagają nawiązać kontakt z duszą

– zapewniają napływ świeżej i czystej energii do pola energetycznego, oczyszczają aurę

– harmonizują czakry (nasze centra energetyczne).

Na sesji istnieje możliwość znalezienia często niewytłumaczalnych przyczyn niepowodzeń dotyczących pracy, życia osobistego czy dolegliwości zdrowotnych.

Uzdrawiające efekty sesji można odczuć we wszystkich aspektach życia. Poprawę zauważysz w życiu prywatnym i zawodowym, polepszy się też Twoje zdrowie. Sesje uzdrawiają na poziomie ciała, energii i umysłu.

Dzięki sesjom Elwiry:

– zaczniesz kreować i tworzyć z poziomu serca

– uwolnisz się od powtarzających się schematów, stresu, konfliktów

– skierujesz energię na to czego pragniesz

– przyciągniesz wymarzonego partnera i pracę, w której się spełnisz

– poprawi się jakość Twojego życia

W każdej chwili mamy do wyboru wiele dróg. W zależności od naszych wibracji, przyciągamy do życia osoby wspierające, o wysokich wibracjach lub te o niskich. Przyciągasz do życia to, czym emanujesz. Dlatego tak ważna jest praca z energią.

Terapia w dużym stopniu skierowana jest na urzeczywistnianie swojego celu (źródła kreacji) poprzez tworzenie z przestrzeni serca, które zaprowadzi Cię prosto do celu!

Jak wygląda spotkanie z Elwirą Begier:

Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy, która pozwala skupić się na tym co dla klienta najważniejsze, znaleźć przyczynę jego problemu klienta. Elwira odczytuje zaburzenia w przepływie energii i harmonizuje je, łącząc się z polem energetycznym.

Jeżeli klient tego potrzebuje, następuje odcinanie energetycznych pępowin, usuwanie blokad, oczyszczanie aury, usuwanie trudnych i obciążających energii. Można odczuwać mrowienie, ciepło lub zimno.

Elwira pracuje też z przekonaniami, pozwala znaleźć właściwe odpowiedzi, pomaga być bliżej siebie.

W świecie energii nie istnieją ograniczenia czasu czy przestrzeni. Sesje z powodzeniem można przeprowadzić z dowolnego miejscu na świecie. Sesje online są równie skuteczne jak sesje twarzą w twarz.

 

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552