O Nas

No Gravity powstało w 2006 roku pod wpływem zauroczenia floatingiem. Poczucie braku grawitacji było dla nas niczym spełnienie dziecięcych snów o lataniu. Zapragnęliśmy dać Poznaniakom możliwość doświadczenia tego uczucia. Przed nami nie oferowało tego żadne spa w Poznaniu ani okolicach. Korzyści, które do dziś odkrywają kolejni terapeuci i trenerzy tylko pogłębiają fascynację zjawiskiem i naszą wiarę w prawdziwą potrzebę propagowania floatingu w Polsce. Cieszymy się, że od lat nasze kabiny goszczą kolejne rzesze ludzi i choć nie są już takim novum, jak na początku, to wciąż czujemy się jednymi z głównych ambasadorów tej niezwykłej usługi. Cały czas poszerzamy ofertę naszego spa. Poznań to miejsce ciągłego rozwoju, które potrzebuje efektywnych metod, dlatego cieszymy się, że od lat udaje nam się spełniać potrzeby tego wspaniałego miasta.

Deprywacja sensoryczna

Krótkotrwała deprywacja sensoryczna pomaga osiągnąć stan theta. To intensywny, efektywny relaks, który zachodzi na przykład w czasie medytacji. Intensywny wypoczynek, który uodparnia na stres i wspomaga rehabilitację. No Gravity to jedno z pierwszych w Polsce, opartych na floatingu centrów spa. Poznań, jako miasto biznesu, potrzebuje efektywnych, kompleksowych rozwiązań, które wspierają odporność na stres. Relaksacja i rehabilitacja, którym służą kabiny floatingowe, doskonale odpowiadają wymogom zapracowanych ludzi. Jednogodzinna sesja odpowiada nawet trzem godzinom snu. Działa korzystnie na koncentrację i sprzyja kreatywności. Biznesmani cenią floating jako doskonały sposób na wyciszenie i skupienie. W stanie theta często podejmują istotne decyzje i rozwiązują najbardziej nurtujące problemy.

Lokalizacja

Aby możliwa była deprywacja sensoryczna, nasze kabiny umieściliśmy z dala od ruchliwego centrum. Na naszą lokalizację wybraliśmy miasteczko graniczące z Poznaniem i stanowiące jego peryferia – Plewiska. Spa ulokowane w takim miejscu posiada wolne miejsca parkingowe. To ważne dla osób, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.

No Gravity jako jedno z pierwszych centrów spa wykorzystuje floating. Plewiska znajdują się na przedłużeniu jednej z głównych ulic Poznania, co ułatwia dojazd.

Nasz zespół

Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Wielu naszych gości ceni sobie zróżnicowany wachlarz usług oferowany przez specjalistów, jakich nie proponuje żadne spa w Poznaniu. Nieustannie znajdujemy i zapraszamy do współpracy nowe osoby, które pomagają ludziom na całym świecie. Dlatego pozwalamy sobie określać się jako Natural Healing Spa, czyli spa lecznicze. Nie używamy sformułowania medyczne spa, ponieważ współczesna medycyna wielu osobom kojarzy się z farmacją. Dla nas liczy się to, co leczy w zgodzie z naturą. Warto co jakiś czas sprawdzać, kto w danym okresie odwiedza Poznań. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo-relaksacyjnych. Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych naszych specjalistów:

James Cabelas

Pochodzi z miasteczka Sagada na Filipinach. Jego rodzice należeli do Igorotów, którzy od wielu lat praktykowali naturalne metody uzdrawiania. Ukończył m.in. kurs w Azjatyckim Instytucie Fundacji Paramedycznej w Pasay oraz alternatywną terapię fizyczną w Instytucie Paramedycznym MERIDIAN w Baguio City na Filipinach. Przez dwa lata szkolił się z technik leczenia naturalnego w Korei. Obecnie łączy te umiejętności i talent podczas sesji leczniczych. James jest także utalentowanym masażystą. Wykorzystuje głównie techniki zróżnicowanego masażu szwedzkiego.

Dr Ałła Kutshenko

Ałła Kutshenko należy do osób, jakie spotyka się niezmiernie rzadko. Z wykształcenia jest lekarzem ze specjalizacją z neurologii. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Jej wykształcenie, wiedza i doświadczenie są jednak tylko częścią daru, który każdego dnia ofiarowuje swoim pacjentom.

 Dr Piotr Pałagin

Lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog,seksuolog, doradca biznesu, coach, trener sukcesu, mag w siedemnastym pokoleniu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów, 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii.

Elwira Begier

Specjalizuje się w jasnowidzeniu i channellingu – uzdrawiających duszę i ciało duchowych transmisjach energii. Otrzymała inicjację do uzdrawiania tajemną metodą Atlantów -wykonuje zabiegi różdżką atlantycką, za pomocą której przekazuje silnie skoncentrowaną energię kosmiczną; oczyszcza, usuwa bloki i napięcia, a także harmonizuje pracę czakr. Zajmuje się również bioterapią i akupresurą stóp.

Metody, których używa, są skuteczne zarówno w leczeniu schorzeń fizycznych, jak i problemów natury emocjonalnej. Znajdują również zastosowanie w zakresie doradztwa osobistego, pomagając ludziom w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj