O Nas

No Gravity powstało w 2006 roku pod wpływem zauroczenia floatingiem. Poczucie braku grawitacji było dla nas niczym spełnienie dziecięcych snów o lataniu. Zapragnęliśmy dać Poznaniakom możliwość doświadczenia tego uczucia. Przed nami nie oferowało tego żadne spa w Poznaniu ani okolicach. Korzyści, które do dziś odkrywają kolejni terapeuci i trenerzy tylko pogłębiają fascynację zjawiskiem i naszą wiarę w prawdziwą potrzebę propagowania floatingu w Polsce. Cieszymy się, że od lat nasze kabiny goszczą kolejne rzesze ludzi i choć nie są już takim novum, jak na początku, to wciąż czujemy się jednymi z głównych ambasadorów tej niezwykłej usługi. Cały czas poszerzamy ofertę naszego spa. Poznań to miejsce ciągłego rozwoju, które potrzebuje efektywnych metod, dlatego cieszymy się, że od lat udaje nam się spełniać potrzeby tego wspaniałego miasta.

Deprywacja sensoryczna

Krótkotrwała deprywacja sensoryczna pomaga osiągnąć stan theta. To intensywny, efektywny relaks, który zachodzi na przykład w czasie medytacji. Intensywny wypoczynek, który uodparnia na stres i wspomaga rehabilitację. No Gravity to jedno z pierwszych w Polsce, opartych na floatingu centrów spa. Poznań, jako miasto biznesu, potrzebuje efektywnych, kompleksowych rozwiązań, które wspierają odporność na stres. Relaksacja i rehabilitacja, którym służą kabiny floatingowe, doskonale odpowiadają wymogom zapracowanych ludzi. Jednogodzinna sesja odpowiada nawet trzem godzinom snu. Działa korzystnie na koncentrację i sprzyja kreatywności. Biznesmani cenią floating jako doskonały sposób na wyciszenie i skupienie. W stanie theta często podejmują istotne decyzje i rozwiązują najbardziej nurtujące problemy.

Lokalizacja

Aby możliwa była deprywacja sensoryczna, nasze kabiny umieściliśmy z dala od ruchliwego centrum. Na naszą lokalizację wybraliśmy miasteczko graniczące z Poznaniem i stanowiące jego peryferia – Plewiska. Spa ulokowane w takim miejscu posiada wolne miejsca parkingowe. To ważne dla osób, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.

No Gravity jako jedno z pierwszych centrów spa wykorzystuje floating. Plewiska znajdują się na przedłużeniu jednej z głównych ulic Poznania, co ułatwia dojazd.

Nasz zespół

Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Wielu naszych gości ceni sobie zróżnicowany wachlarz usług oferowany przez specjalistów, jakich nie proponuje żadne spa w Poznaniu. Nieustannie znajdujemy i zapraszamy do współpracy nowe osoby, które pomagają ludziom na całym świecie. Dlatego pozwalamy sobie określać się jako Natural Healing Spa, czyli spa lecznicze. Nie używamy sformułowania medyczne spa, ponieważ współczesna medycyna wielu osobom kojarzy się z farmacją. Dla nas liczy się to, co leczy w zgodzie z naturą. Warto co jakiś czas sprawdzać, kto w danym okresie odwiedza Poznań. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo-relaksacyjnych. Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych naszych specjalistów:

James Cabelas

Pochodzi z miasteczka Sagada na Filipinach. Jego rodzice należeli do Igorotów, którzy od wielu lat praktykowali naturalne metody uzdrawiania. Ukończył m.in. kurs w Azjatyckim Instytucie Fundacji Paramedycznej w Pasay oraz alternatywną terapię fizyczną w Instytucie Paramedycznym MERIDIAN w Baguio City na Filipinach. Przez dwa lata szkolił się z technik leczenia naturalnego w Korei. Obecnie łączy te umiejętności i talent podczas sesji leczniczych. James jest także utalentowanym masażystą. Wykorzystuje głównie techniki zróżnicowanego masażu szwedzkiego.

Iwona Kubiak

 
Zdrowy styl życia interesuje ją, odkąd pamięta. Jej wiedza to efekt wieloletniej pasji i zamiłowania do natury oraz życiowej harmonii. Ukończyła Akademię Feng-Shui i Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, a także I i II stopień Reiki, Studium Psychologii i Psychoterapii. Na swoim koncie ma również Studium Kosmetyczne, wiele kursów masażu czy warsztaty Recall Healing. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa.

Ewa Banaszkiewicz

Jest filmowcem, dokumentalistką, założycielką Fun­dacji ANI­MALS i autorką cyklu programów pod tym samym tytułem, które 20 lat zmieni­ały świado­mość ludzi na temat zwierząt i dzikiej przy­rody w Polsce. Miłość do zwierząt doprowadz­iła ją do jogi, najskuteczniejszej, jej zdaniem, drogi podnoszenia poziomu świado­mości i poprawy zdrowia. Prowadzi cyklicznie raz w miesiącu w weekend autorską jogę leczniczą, nazwaną przez nią Jogą dla Pokolenia Beatelsów, oraz absolutnie unikatowe, także autorskie sesje indywidualne terapii jogicznej.

Marite Prudnikowa

Kocha życie i jak mało kto umie się nim cieszyć i czerpać z niego radość. I tę umiejętność przekazuje innym. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. O zdrowiu i zdrowym stylu życia wie wszystko i z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą. Twierdzi, że ciało jest jak mapa naszego życia – jeżeli w jakiejś jego dziedzinie wystąpią problemy, w ciele powstają blokady energetyczne. Wiedząc, że każde niezadowolenie zakłóca przepływ energii w organizmie, pomaga poprawić życie, by stało się źródłem niezmąconego zadowolenia. Jest mistrzynią w motywowaniu innych. Jej motto żyć lekko, stało się już mottem wielu z tych, którzy z pomocy Marite korzystali. Słynie z niezwykłej intuicji, która pozwala jej natychmiast wskazać przyczyny problemów ze zdrowiem lub z losem.

Stosuje autorską rewolucyjną gimnastykę pod nazwą „Uzdrawiający impuls”.
Udziela także indywidualnych porad dotyczących sposobu odżywiania. Od ponad 30 lat jest masażystką mistrzów sportowych, stosuje masaże: uzdrawiający, sportowy i wschodni – polegający na odbudowaniu aury energetycznej człowieka.

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj