O Nas

No Gravity powstało w 2006 roku pod wpływem zauroczenia floatingiem. Poczucie braku grawitacji było dla nas niczym spełnienie dziecięcych snów o lataniu. Zapragnęliśmy dać Poznaniakom możliwość doświadczenia tego uczucia. Przed nami nie oferowało tego żadne spa w Poznaniu ani okolicach. Korzyści, które do dziś odkrywają kolejni terapeuci i trenerzy tylko pogłębiają fascynację zjawiskiem i naszą wiarę w prawdziwą potrzebę propagowania floatingu w Polsce. Cieszymy się, że od lat nasze kabiny goszczą kolejne rzesze ludzi i choć nie są już takim novum, jak na początku, to wciąż czujemy się jednymi z głównych ambasadorów tej niezwykłej usługi. Cały czas poszerzamy ofertę naszego spa. Poznań to miejsce ciągłego rozwoju, które potrzebuje efektywnych metod, dlatego cieszymy się, że od lat udaje nam się spełniać potrzeby tego wspaniałego miasta.

Deprywacja sensoryczna

Krótkotrwała deprywacja sensoryczna pomaga osiągnąć stan theta. To intensywny, efektywny relaks, który zachodzi na przykład w czasie medytacji. Intensywny wypoczynek, który uodparnia na stres i wspomaga rehabilitację. No Gravity to jedno z pierwszych w Polsce, opartych na floatingu centrów spa. Poznań, jako miasto biznesu, potrzebuje efektywnych, kompleksowych rozwiązań, które wspierają odporność na stres. Relaksacja i rehabilitacja, którym służą kabiny floatingowe, doskonale odpowiadają wymogom zapracowanych ludzi. Jednogodzinna sesja odpowiada nawet trzem godzinom snu. Działa korzystnie na koncentrację i sprzyja kreatywności. Biznesmani cenią floating jako doskonały sposób na wyciszenie i skupienie. W stanie theta często podejmują istotne decyzje i rozwiązują najbardziej nurtujące problemy.

Lokalizacja

Aby możliwa była deprywacja sensoryczna, nasze kabiny umieściliśmy z dala od ruchliwego centrum. Na naszą lokalizację wybraliśmy miasteczko graniczące z Poznaniem i stanowiące jego peryferia – Plewiska. Spa ulokowane w takim miejscu posiada wolne miejsca parkingowe. To ważne dla osób, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.

No Gravity jako jedno z pierwszych centrów spa wykorzystuje floating. Plewiska znajdują się na przedłużeniu jednej z głównych ulic Poznania, co ułatwia dojazd.

Nasz zespół

Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Wielu naszych gości ceni sobie zróżnicowany wachlarz usług oferowany przez specjalistów, jakich nie proponuje żadne spa w Poznaniu. Nieustannie znajdujemy i zapraszamy do współpracy nowe osoby, które pomagają ludziom na całym świecie. Dlatego pozwalamy sobie określać się jako Natural Healing Spa, czyli spa lecznicze. Nie używamy sformułowania medyczne spa, ponieważ współczesna medycyna wielu osobom kojarzy się z farmacją. Dla nas liczy się to, co leczy w zgodzie z naturą. Warto co jakiś czas sprawdzać, kto w danym okresie odwiedza Poznań. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo-relaksacyjnych. Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych naszych specjalistów:

Dr Ałła Kutsenko

Terapeuta Ałła Kutsenko, wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralna). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Terapeuta Ałła Kutsenko często mówi, że „neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

Metoda Ałły Kutsenko jest idealną terapią dla osób cierpiących na różne dolegliwości bólowe.

Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

 Dr Piotr Pałagin

Lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, seksuolog, coach, trener sukcesu, doradca biznesu.

W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii.

Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów, 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii.

Alona Pavlyukovich

Pierwszy kierunek wykształcenia – Instytut Leningradzki- matematyka stosowana.

Następnie – Międzynarodowy Instytut Psychologii Praktycznej (Ryga).

W 2007 roku otrzymała specjalizację „Ustawienia Systemowe” według metody psychoterapii grupowej Berta Hellingera w Moskiewskim Instytucie Doradztwa i Rozwiązań Systemowych oraz specjalność „Konsultant ds. Relacji rodzinnych”.

Studiowała bezpośrednio u Berta Hellingera w Austrii.

Założyciel „Szkoły stosunków rodzinnych” z elementami pracy rehabilitacyjnej. Zajmuje się również doradztwem indywidualnym, diagnozowaniem systemów rodzinnych i rodowych (genealogicznych) za pomocą figur diagnostycznych. Zapewnia pilną pomoc psychologiczną, stosując technikę EFT (technika emocjonalnej wolności) i uczy jej, będąc przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Promocji Technik Meridianowych.

Ukończyła szkołę jasnowidzenia duchowego Alii Łuczezarnoj (Aquilon).

Prowadzi aromatodiagnostykę i korektę stanu psychicznego za pomocą olejków eterycznych.

W swojej działalności zawodowej wykorzystuje wiedzę z zakresu astrologii wedyjskiej. Ukończyła szkołę nauczycieli jogi kundalini „Amrit Nam Sarovar”, uczy się leczenia Sat Nam Rasayan w szkole Guru Deva (Włochy).

Elwira Begier

Elwira Begier jest terapeutką, propagatorem Recall Healing®, facylitatorem Sundao ISM. Już od 20 lat wspiera swoich klientów czerpiąc między innymi z Totalnej Biologii oraz metody Sundao ISM. Pracuje z ciałem, dźwiękiem, duszą i energią. Specjalizuje się w holistycznych, naturalnych metodach, dotyczących transmisji energii w organizmie: usuwa blokady i napięcia, a także harmonizuje pracę czakr. Zajmuje się również bioterapią i ezoteryką.

Sofija Błagojarowa

Sofija Błagojarowa ukończyła psychologię. Jest także dyplomowaną absolwentką kursów dotyczących Ajurweda, run, czakr, uzdrawiania duchowego, numerologii, bioterapii.

Natalia Holourna

Masażystka, kosmetolog, terapeutka ciała.

Trenerka jogi na linach (Alpha Gravity) – https://nogravity.eu/alfa-gravity/

Facylitator holistycznej metody SUNDAO; ISM.

Konsultantka Totalnej Biologii/Recall Healing.

Certyfikowana BioEnergoMasażystka Fohow.

Ukończyła liczne kursy, seminaria, warsztaty, nieustannie się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje.

Specjalnością Natalii są masaże.

Wykonuje je podążając za swoją intuicją, dzięki której z łatwością rozpoznaje potrzeby każdego klienta. Natalia łączy elementy masażu klasycznego, wisceralnego, masażu meridianów z technikami zaczerpniętymi z osteopatii, medytacji z pracą z oddechem, aby rozluźnić napięte mięśnie, usunąć blokady w ciele i usprawnić przepływ energii.

Masaże Natalii są formą terapii ciała i duszy.

W NoGravity Spa zajmuje się też kosmetologią, naturalnymi zabiegami na ciało. Prowadzi trening na linach Alpha Gravity – ćwiczenia, które stwarzają idealne warunki do uzdrowienia ciała nie tylko na poziomie układu ruchu, ale również w zakresie funkcjonowania wszystkich organów wewnętrznych.

Oddając się w jej ręce możesz mieć pewność, że przyniosą Ci moc dobra.

Kiedy praca jest pasją dzieją się cuda!

 

Damian Słowiński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Uczestniczy w licznych kursach podyplomowych i konferencjach dotyczących nowoczesnych technik rehabilitacyjnych. Zajmuje się głównie fizjoterapią ortopedyczną oraz sportową. Na co dzień pracuje z pacjentami pooperacyjnymi oraz pourazowymi (endoprotezoplastyka stawów, rekonstrukcja więzadeł, artroskopia, stany przeciążeniowe, tendinopatie, zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, dyskopatie). Szczególne zainteresowania to leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa w oparciu o trening stabilizacji centralnej oraz medycyna sportowa.

 

Iwona Kubiak

Terapeutka Recall Healing/Totalnej Biologii. Naturoterapeutka. Ukończyła Studium Psychologii i Psychoterapii, kursy masażu w różnych tradycjach oraz terapii naturalnej, Reiki I i II stopień, warsztaty The Journey. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa.

 

W celu umówienia wizyty do wybranego terapeuty poprosimy o kontakt telefoniczny +48 696 552 552 lub mailowy info@nogravity.eu

 

 

 

 

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj