O Nas

No Gravity powstało w 2006 roku pod wpływem zauroczenia floatingiem. Poczucie braku grawitacji było dla nas niczym spełnienie dziecięcych snów o lataniu. Zapragnęliśmy dać Poznaniakom możliwość doświadczenia tego uczucia. Przed nami nie oferowało tego żadne spa w Poznaniu ani okolicach. Korzyści, które do dziś odkrywają kolejni terapeuci i trenerzy tylko pogłębiają fascynację zjawiskiem i naszą wiarę w prawdziwą potrzebę propagowania floatingu w Polsce. Cieszymy się, że od lat nasze kabiny goszczą kolejne rzesze ludzi i choć nie są już takim novum, jak na początku, to wciąż czujemy się jednymi z głównych ambasadorów tej niezwykłej usługi. Cały czas poszerzamy ofertę naszego spa. Poznań to miejsce ciągłego rozwoju, które potrzebuje efektywnych metod, dlatego cieszymy się, że od lat udaje nam się spełniać potrzeby tego wspaniałego miasta.

Lokalizacja

Aby możliwa była deprywacja sensoryczna, nasze kabiny umieściliśmy z dala od ruchliwego centrum. Na naszą lokalizację wybraliśmy miasteczko graniczące z Poznaniem i stanowiące jego peryferia – Plewiska. Spa ulokowane w takim miejscu posiada wolne miejsca parkingowe. To ważne dla osób, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.

No Gravity jako jedno z pierwszych centrów spa wykorzystuje floating. Plewiska znajdują się na przedłużeniu jednej z głównych ulic Poznania, co ułatwia dojazd.

Nasz zespół

Na nasz zespół składa się grono najlepszych fachowców z całego świata. Wielu naszych gości ceni sobie zróżnicowany wachlarz usług oferowany przez specjalistów, jakich nie proponuje żadne spa w Poznaniu. Nieustannie znajdujemy i zapraszamy do współpracy nowe osoby, które pomagają ludziom na całym świecie. Dlatego pozwalamy sobie określać się jako Natural Healing Spa, czyli spa lecznicze. Nie używamy sformułowania medyczne spa, ponieważ współczesna medycyna wielu osobom kojarzy się z farmacją. Dla nas liczy się to, co leczy w zgodzie z naturą. Warto co jakiś czas sprawdzać, kto w danym okresie odwiedza Poznań. Spa No Gravity oferuje zróżnicowaną ofertę masaży leczniczo-relaksacyjnych.

 

Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych naszych specjalistów:

Dr Ałła Kutsenko

Dr Ałła Kutsenko

Dr Piotr Pałagin

Dr Piotr Pałagin

Iwona Kubiak

Iwona Kubiak

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

Natalia Holourna

Natalia Holourna

Joanna Dysma

Joanna Dysma

Klaudia Lewandowska

Klaudia Lewandowska

Natasza Mykytiuk

Natasza Mykytiuk

Duchowy coaching – online

Elwira Begier

Elwira Begier

Alona Pavlyukovich

Alona Pavlyukovich

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552

Umów się w Moment!

Kliknij tutaj