Joan Bravo

Urodził się na Kubie, w kraju w którym tańczy się na ulicy, w domu, na spotkaniach przyjaciół. Joan miał trudne dzieciństwo, doświadczył przemocy, często był głodny. Przetrwał tylko dzięki temu, że nauczył się uwalniać emocje przy pomocy ruchu. Został aktorem, zawodowym tancerzem na poziomie mistrzowskim, nauczycielem.

Opracował własną metodę terapii „Magia Twojego ciała”, która pomaga człowiekowi uwolnić się od traum, skontaktować się ze swoją duszą, obudzić wewnętrzny potencjał, kreatywność, pewność siebie i radość. Wszyscy, którzy go poznają są pod wrażeniem jego dobroci, otwartości, bezwarunkowej miłości do ludzi.

Co może zrobić dla Ciebie Joan?

Pomóc Ci w nauce tańca i pokochaniu ciała

  • Sam/sama z partnerką/partnerem możesz nauczyć się tańczyć zumbę „mix latino”, kubański taniec folklorystyczny.
  • Nauczyć się odpowiedniego dla Ciebie stretchingu, ćwiczeń z wykorzystaniem masy ciała, elementów gimnastyki i jogi.

 

Zająć się ciałem i duszą

  • Joan prowadzi warsztaty, które nazwał: „Magia Twojego ciała”. Pomaga całkowicie uwolnić się od traum, depresji, strachu, przepracować blokady, które nas ograniczają, m.in. relacje z matką, ojcem, zaszłości rodowe, nieszczęśliwą miłość i wiele innych. Wie, że ciało każdego człowieka jest potężnym narzędziem terapii. Gdy zaczyna się tańczyć, porusza się ono w sposób intuicyjny, spontaniczny, uwalnia emocje.
  • Zajęcia odbywają się w przyjaznej i radosnej atmosferze, dla Joana największa wartością jest człowiek, nikogo nie osądza i nie ocenia.

 

Co mówią o Joanie Bravo klienci?

„Po warsztatach <<Magia Twojego ciała>> poczułam, że mam w sobie moc i odwagę. Znalazłam w sobie siłę, aby przeciwstawić się matce, wybaczyłam jej, że mi nie pomogła, gdy byłam molestowana seksualnie jako dziecko. Wytańczyłam swój ból i rozpoczęłam nowe życie. Dziękuję, Joan”.

Małgorzata, urzędniczka

„Od lat leczyłem się na depresję i bezsenność. Po spotkaniu z Joanem dotarłem do źródła problemu. Zostałem oszukany przez wspólnika i zbankrutowałem. Na zajęciach <<Magia Twojego ciała>> zostawiłem przeszłość za sobą, uwierzyłem, że będzie lepiej. Mam dobry nastrój i przesypiam całą noc”.

Adam, szef dużej firmy

„To genialny nauczyciel latino, najlepszy ze wszystkich, których spotkałam, uczy nie tylko kroków, ale przede wszystkim ducha tańca. Chodzę regularnie na zajęcia, jest to dla mnie piękna przygoda i odskocznia od codzienności”.

Asia, nauczycielka w przedszkolu

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552