Rehabilitacja

W  naszym gabinecie znajdziesz skuteczną pomoc w walce z Twoimi dolegliwościami. Zespół doświadczonych profesjonalistów pomoże Ci nie tylko uśmierzyć ból, ale także znaleźć i usunąć przyczynę problemu. Oferujemy swoją pomoc przy rehabilitacji urazów i kontuzji sportowych, stanów przeciążeniowych, stanów przedoperacyjnych i pooperacyjnych, zespołów bólowych, bólów głowy, przewlekłych bólów kręgosłupa oraz innych problemów narządu ruchu. W naszym gabinecie nie ma miejsca na schematy, proces rehabilitacji jest dla każdego pacjenta układany indywidualnie zależy nam, by w jak najkrótszym czasie odzyskali Państwo możliwie najwyższy poziom sprawności fizycznej. Stosujemy także funkcjonalny trening prewencyjny zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia urazów u osób, które uprawiają sport.

 

 

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w gabinecie to między innymi dokładny wywiad z pacjentem. Do każdego podchodzimy indywidualnie, proponując rehabilitację wykorzystującą najskuteczniejsze metody w leczeniu jego dolegliwości. Skupiamy się na znalezieniu przyczyny problemu w celu uzyskania maksymalnych korzyści terapeutycznych.

 

 

Fizjoterapia indywidualna

Fizjoterapia indywidualna to bezpośrednia praca fizjoterapeuty z pacjentem. Wykonujemy zabiegi, które uznamy za niezbędne do poprawy Twojego stanu i likwidacji zgłaszanego problemu.

Podczas pracy indywidualnej wykorzystujemy działania fizjoterapeutyczne takie jak: terapia manualna, masaż, trening funkcjonalny, nauka autoterapii, techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, techniki osteopatyczne, PNF, kinesiotaping oraz wiele innych.

Taping – Plastrowanie

Zabieg tapingu to metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała specjalnie do tego przeznaczonymi plastrami. W naszej praktyce używamy jej jako metody wspomagającej fizjoterapię indywidualną przy kontuzjach sportowych, obrzękach, stanach pooperacyjnych czy stanach przeciążeniowych.

Pakiety wizyt

Jeżeli wiesz, że Twoja rehabilitacja może potrwać dłużej lub gdy chcesz odwiedzać nas regularnie, to w naszej ofercie znajdziesz pakiety wizyt fizjoterapii indywidualnej. Oferujemy pakiety dziesięciu oraz dwudziestu spotkań, co obniża cenę pojedynczego spotkania.

 

CENNIK USŁUG:

Konsultacja fizjoterapeutyczna       150 zł  (45-60 minut)

Fizjoterapia indywidualna                150 zł ( 45-60 minut)

Taping – plastrowanie                 od   30 zł

 

PAKIETY WIZYT – Fizjoterapia indywidualna:

7 sesji  = 950 zł = 135 zł / wizyta

 

 

 

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552