Zajęcia ruchowe

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych przez nas zajęć.

Alfa Gravity - trening personalny

Te wyjątkowe ćwiczenia aktywują zdrowotne impulsy na poziomie komórkowym. Uwalniają od negatywnych blokad energoinformacyjnych, stanowiących przyczynę chorób, smutków i nieszczęść. Pozwalają na natychmiastową regenerację sił po zmaganiach dnia codziennego, wzmacniają organizm i stanowią „klucz” do zdrowia, piękna i długowieczności.
 

Na szczególną uwagę zasługują nowatorskie ćwiczenia na linach z wykorzystaniem grawitacji – Alfa Gravity. Zastąpią one niemalże każdy rodzaj ćwiczeń fizycznych, których efektem jest wzmocnienie mięśni, wiązadeł, ścięgien a także jednoczesne uelastycznienie ciała. Alfa Gravity to ćwiczenia, które stwarzają idealne warunki do uzdrowienia ciała nie tylko na poziomie układu ruchu, ale również w zakresie funkcjonowania wszystkich organów wewnętrznych.

Podwieszenie na linach sprawia, że siłą treningową jest grawitacja. Każda sekunda treningu przynosi prawdziwie ekstremalne przeżycia. Jest to połączenie relaksu z wykonywaniem intensywnych ćwiczeń aktywujących na bardzo wysokim poziomie te mięśnie, które pozostają nieaktywne w większości tradycyjnych ćwiczeń fizycznych.

info

Czas:

60min.

Cena:

90zł

Joga koreańska – zajęcia indywidualne

Szukasz sposobu na osiągnięcie wewnętrznej harmonii – stanu równowagi między umysłem a ciałem? Chcesz wzmocnić naturalne siły obronne organizmu i poprawić kondycję fizyczną?

Weź udział w unikalnej terapii ruchowej – zajęcia indywidualne zawierają elementy metody SUNDAO, Tai-Chi, jogi, tańca i medytacji. Dla każdego – bez żadnych ograniczeń i przeciwwskazań.

Prowadząca: Natalia – facylitator holistycznej metody SUNDAO; ISM, trenerka jogi na linach Alpha-Gravity.

Weź wygodny strój, ćwiczymy na matach – bez obuwia.

info

Czas:

60 min.

Cena:

90 zł

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552