Dr Ałła Kutsenko

Lekarz medycyny, neurolog z 30-letnią praktyką szpitalną, facylitatorka Recall Healing. Specjalizuje się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno- korekcyjnych i energetycznych. Opracowała autorski program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (kranio-sakralnej). Nigdy nie odpuszcza w walce o zdrowie pacjenta, pomaga nawet wtedy, kiedy tradycyjna medycyna jest bezradna. Specjalizuje się w walce z bólem, uważa, że zniwelować cierpienie można przy większości chorób.

Co może zrobić dla Ciebie dr Ałła Kutsenko?

  • Zbadać Cię i ustalić, co Ci naprawdę dolega, jaki wpływ na organizm mają nieprawidłowo funkcjonujące organy.
  • Pomóc Ci przy pomocy terapii czaszkowo-krzyżowej, która polega na delikatnym masażu w obrębie czaszki, kości krzyżowej, okolicy kręgosłupa i tkanki łącznej, dociera do przyczyny napięć i przywraca równowagę w całym organizmie.
  • Terapia skuteczna jest  różnych jednostkach chorobowych, pomaga m.in. w zaburzeniach koncentracji, bólach głowy, migrenach, nawracających zapaleniach uszu, bólach kręgosłupa, pleców, korzonków, rwie kulszowej, skoliozie, urazach powypadkowych.
  • Pomóc Twojemu dziecku przy leczeniu nadpobudliwości, nocnego moczenia się, zaburzeniach koncentracji, snu, wad postawy. Dobre wyniki osiąga w pracy z dziećmi autystycznymi, dyslektycznymi, cierpiącymi na tiki, jąkającymi się.
  • Terapia pozytywnie wpływa na pacjentów onkologicznych, pomaga zniwelować skutki chemioterapii i radioterapii.
  • Uwolnić Cię od bólu.

 

Co mówią o niej pacjenci?

„Cierpię na osteochondrozę kolana, często muszę chodzić w ortezie ortopedycznej. Po trzeciej wizycie u pani doktor mój stan się znacznie polepszył, wczoraj byłam cały dzień na uczelni i nawet nie pomyślałam, że mam chore kolano. Pani doktor wytłumaczyła mi, że możliwości regeneracyjne organizmu są bardzo duże, że ludzie czasami uzdrawiają się z wydawałoby się nieuleczalnych chorób”.

Malwina, studentka pedagogiki

 

„Po problemach związanych z prowadzeniem firmy dorobiłem się nerwicy. Dzięki pani doktor jestem w dużo lepszym stanie, przesypiam cale noce, ponownie zaczynam się cieszyć życiem. Przekonałem się, że terapia czaszkowo-krzyżowa działa nie tylko na fizyczne dolegliwości, uwalnia także od traum”.

Sebastian, właściciel sklepu

 

„Córeczce dokuczały kolki, nie pomagały żadne leki, budziła się kilka razy w ciągu nocy, płakała, prężyła ciałko. Już po pierwszym zabiegu u pani doktor nastąpiła poprawa, lekarka wymasowała brzuszek mojego dziecka i dzięki temu poprawiła się praca jelit”.

Dagmara, mama ośmiomiesięcznej Manii

 

Uwaga: Ałła Kutsenko prowadzi konsultacje w języku rosyjskim.

 

 

 


Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552