Tatiana Avdeeva

Jest dyplomowaną masażystką masażu klasycznego, certyfikowaną terapeutką masażu twarzy, głowy i Kobido. Specjalistką aurikuloterapii – metoda ta polega na naciskaniu odpowiednich punktów na uszach. W swojej pracy wykorzystuje naturalne oleje, oliwki, kosmetyki na bazie konopi. Pracuje z klientami od dwudziestu lat, jest ceniona za uśmiech, optymizm i wyjątkowo życzliwe podejście do każdego, kogo spotyka na swojej drodze.

Co może zrobić dla Ciebie Tatiana Avdeeva?

  • Możesz zdecydować się na całościowy masaż klasyczny, który regeneruje ciało fizyczne, eteryczne, psychikę.
  • Masaż kręgosłupa, który natychmiast likwiduje napięcia i stany bólowe.
  • Odmładzający masaż twarzy, głowy, włosów.
  • Kobido połączone z masażem pleców, barków i szyi.
  • Aurikuloterapię – w metodzie tej wychodzi się z założenia, że ucho przypomina płód w łonie matki: płatek to głowa z oczami, nosem, systemem nerwowym, małżowina to brzuch, nogi, ręce. Stymulacja odpowiednio dobranych stref umożliwia pośredni wpływ na odpowiadający im organ.

 

Co mówią o Tatianie Avdeevej klienci?

„Tatiana ma cudowne ręce, dzięki niej mam odmłodzoną buzię, jędrną skórę, pozbyłam się zmarszczek. Szybko uwierzyłam, że Tatiana mi pomoże, bo jej po prostu na mnie zależało, nie byłam tylko kolejną z rzędu klientką, o której szybko się zapomina”.
Emilia (38)

„Mam chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Ból był tak silny, że z trudem wstawałam z łóżka. Wraz nastaniem chłodów mój stan pogorszył się, na dodatek zaczął mi niedomagać krzyż i sztywnieć kark. Zapisałam się na wizytę u pani Tatiany. Dzisiaj nie czuję żadnego bólu”.
Amelia (56):

„Kilka razy do roku cierpiałem na rwę kulszową, brałem zwolnienie lekarskie. Od czasu, gdy korzystam z masażu u pani Tatiany nie miałem ani jednego ataku rwy kulszowej”.
Władysław (60):

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552