Barbara Chadaj-Boruszak

Jest stylistką paznokci, lubi kontakt z klientką, każdego wita uśmiechem, wizyta w jej gabinecie to przyjemność. Uważa, że każda kobieta może mieć piękne paznokcie, ale tak dobiera rodzaj usługi, aby ich nie zniszczyć. Nie zależy jej krótkotrwałym efekcie, tylko na świadomej, długoterminowej pielęgnacji.

Co może dla Ciebie zrobić Barbara Chadaj-Boruszak?

  • Wizyta zaczyna się od rozmowy o tym, czego pragniesz. Barbara może wyczarować na Twoich dłoniach paznokcie o wybranym przez Ciebie kształcie – długie, krótkie, średnie.
  • Zawsze starannie ogląda dłonie, płytkę, skórki. Poinformuje Cię, czego potrzebują Twoje paznokcie i co jest dla nich najlepsze.
  • Możesz zdecydować się na zabieg regeneracji, który polega na nałożeniu na paznokcie i skórki specjalnej, dobranej indywidualnie odżywki. Efekt jej działania jest widoczny już po pierwszym razie.
  • Wybierasz odpowiedni dla siebie zabieg. Paznokcie hybrydowe, żelowe, manicure japoński. Z całej palety barwy zdecydujesz, który lakier ci najbardziej odpowiada.
  • Dostępny jest także zabieg ekologiczny, czyli manicure przy użyciu całkowicie naturalnych, nietestowanych na zwierzętach preparatów. Lakier nie zawiera środków chemicznych, jest całkowicie bio.
  • Barbara specjalizuje się w masażu dłoni i paznokci. Jest to zabieg wyjątkowy i unikalny. Szczególną uwagę poświęca punktom akupresurowym na rękach, naciska je i rozmasowuje. Wpływa to kojąco na organizm, poczujesz się zrelaksowana i odprężona.

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552