Zmieniamy się dla ciebie

Dwa miesiące przygotowań, wywiadów, analiz, remontów, odświeżania image’u i rekrutacji za nami! Dla nas to kamień milowy, a dla Państwa bardziej kompleksowa obsługa, bogatsza oferta i ciekawsze miejsce.

Nowe, lepsze No Gravity!

Połączyliśmy wszystkie możliwości, by stworzyć miejsce pełne zdrowia, relaksu i piękna. Co się dokładnie zmieniło? Przede wszystkim uzupełniliśmy ofertę floatingu i masaży o salon kosmetyczny. Tchnęliśmy nowego ducha w znane miejsce i odświeżyliśmy wizerunek, dodając kilka nowych możliwości.

Od lat jako jeden z nielicznych salonów spa w Polsce oferujemy floating. Nasze relaksacyjne kąpiele zdobyły rzesze fanów. Po pewnym czasie sesje floatingowe uzupełnił wachlarz masaży relaksacyjno-zdrowotnych, które przedłużają i wzmacniają efekty sesji floatingowych. Teraz uzupełniliśmy No Gravity o salon kosmetyczny bazujący tylko i wyłącznie na kosmetykach naturalnych. Dzięki nawiązaniu współpracy z Juice Drinkers oferujemy koktajle wzmacniające odporność na stres. Więcej informacji wkrótce, a już teraz ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN!

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552