Droga do siebie

Są ludzie, których ciężko opisać słowami, trzeba ich spotkać i poczuć magię w rozmowie na żywo – tą osobą jest Maricija. Poznaj ją na specjalnym wykładzie, na którym  poznasz zupełnie nowe spojrzenie na otaczający Cię świat – magiczny i piękny.    

 

Odbierz swój kompas!

Jeżeli czujesz, że Twoje życie może być lepsze, podświadomość mówi Ci, że nie wykorzystujesz swojego potencjału w 100%. Czujesz, że możesz osiągnąć o wiele więcej? Jeżeli chcesz jakości w swoim życiu we wszystkich jego aspektach i nie wiesz jak się za to zabrać i jak wykorzystać swoje mocne strony, talenty – ten wykład jest dla Ciebie!

Kim jest Maricija?

 

Kocha życie i jak mało kto umie się nim cieszyć i czerpać z niego radość. I tę umiejętność przekazuje innym. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. O zdrowiu i zdrowym stylu życia wie wszystko i z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą. Twierdzi, że ciało jest jak mapa naszego życia – jeżeli w jakiejś jego dziedzinie wystąpią problemy, w ciele powstają blokady energetyczne.

 

 Wiedząc, że każde niezadowolenie zakłóca przepływ energii w organizmie, pomaga poprawić życie, by stało się źródłem niezmąconego zadowolenia. Jest mistrzynią w motywowaniu innych. Jej motto żyć lekko, stało się już mottem wielu z tych, którzy z pomocy Marite korzystali. Słynie z niezwykłej intuicji, która pozwala jej natychmiast wskazać przyczyny problemów ze zdrowiem lub z losem.

 

Marite jest absolwentką Litewskiej i Moskiewskiej Akademii Wychowania Fizycznego i mistrzynią Litwy w sporcie rowerowym. Kocha stan zwycięstwa i wolą zwycięstwa potrafi zarazić innych. Wie, jak spełniać marzenia i w przystępny sposób przekazuje to innym. Jest bardzo otwarta, wolna wewnętrznie. Jej styl życia jest jej pasją i wizytówką.

Ukończyła również studia podyplomowe m.in. na kierunku „Zarządzanie zasobami ludzkimi” i „Zarządzanie przestrzenią miejską”, co – jak sama twierdzi – pomaga jej w zarządzaniu sobą.

Jest trenerem callanetics, stosuje autorską rewolucyjną gimnastykę pod nazwą „Uzdrawiający impuls”.

Jest założycielką i autorką programu szkoły „Uzdrawiający Styl Życia”.

 

Prowadzi treningi „Otwarty blask serca”. To najkrótsza droga do samego siebie, do własnego domu, do swojej prawdziwej natury.

Udziela także indywidualnych porad dotyczących sposobu odżywiania. Od ponad 30 lat jest masażystką mistrzów sportowych, stosuje masaże: uzdrawiający, sportowy i wschodni – polegający na odbudowaniu aury energetycznej człowieka. Masaż uzdrawiający życie? Tak, jeśli wykona się go w prawidłowy sposób i połączy z coachingiem Marite. Rezultatem jest uwolnienie się od wszelkich blokad.

 

 

 

Przygotowaliśmy również dla Was specjalny prezent!

Po spotkaniu z Mariciją i wykładzie pełnym nowej wiedzy chcieliśmy wszystkich Was zaprosić na specjalny koncert gongów autorstwa Ireny Galińskiej, członkini zespołu „Amrita” co w tłumaczeniu z sanskrytu oznacza “Eliksir nieśmiertelności”. Właśnie tę energię Irena Galińska tworzy i przesyła słuchaczom, i właśnie ona daje siły, by wyjść z lęku śmierci, a w konsekwencji ze wszystkich innych lęków i ograniczeń, które przeszkadzają nam w byciu sobą. W rezultacie nasi słuchacze przestają się bać życia i mogą uzdrawiać je we wszystkich aspektach.
Zagramy dla Was muzykę uzdrawiania duszy, ciała, związków, życia. Czekamy na Was. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą przyjaciół. Tego jeszcze nie doświadczyliście. Pięknie spędzicie czas, a po koncercie Wasza dusza powie Wam “Dziękuję!”.

Cena biletu: 70 PLN

Miejsce: ul. Grunwaldzka 519B/6, Plewiska

Zarejestruj się – dane w stopce poniżej.

 

Adres

 ul. Grunwaldzka 519B/6

62-064 Plewiska k. Poznania

Zadzwoń

do nas

(+48) 696 552 552